Podczepy, dlaczego mogą być groźne?

Bardzo często otrzymuję od klientów pytania o podczepy, skąd ich obecnie aż tyle. Odpowiem ogólnie i nie jest to wiedza książkowa, a moja własna oparta na obserwacji, doświadczeniu i pracy z wieloma osobami, związanej m.in. z oczyszczaniem energetyki, czakr, oczyszczaniem wcieleń, rodów i uzdrawianiem duszy. Prawdą jest, że od pierwszej połowy roku 2020 obserwuję w energetyce bardzo wielu osób podczepy, i to nie tylko podczepy osób żyjących, ale głównie osób zmarłych. Podczepów osób zmarłych od połowy listopada 2020 jest znów naprawdę dużo, nie tylko pojedynczych, bo niektóre z osób, którym przeprowadzam analizę, mają ich po 5, a nawet 8, a rekordziści nawet kilkanaście.

Związane jest to z całą pewnością z pandemią covid, ale i dość intensywnymi, a nawet gwałtownymi przemianami jakich w ostatnich miesiącach zaczęła doświadczać nasza Ziemia, także na płaszczyźnie energetycznej. Faktem jest, że - uśredniając - obecnie zaznaczają się podczepy u 4 na 5 analizowanych osób, podczas gdy jeszcze na początku 2020 roku to była 1 na 5 analizowanych osób. Różnica kolosalna. Niestety, przekłada się to na ludzkie zdrowie i emocje.

Dlaczego one przy ludziach?

Podczep energetyczny, pochodzący czy to od kogoś żyjącego czy zmarłego, jak sama nazwa wskazuje "podczepia się" pod energetykę danej osoby i żeruje na niej, podobnie do przyssawki lub pijawki. W przypadku osób żyjących nie zawsze jest to działanie celowe i świadome. Podczepieniem nie musi być też wcale osoba bliska, czy znajoma - można z niepotrzebnym bagażem wrócić nie tylko po wizycie w szpitalu, ale nawet po zakupach w supermarkecie.

Bez względu jednak na to, czy chodzi o podczepienie od kogoś żyjącego, czy ducha osoby zmarłej, to mamy do czynienia z bytem, który pobiera energię od danej osoby i w tej sposób się tą energią "karmi". Efektem są powstające lub pogłębiające się zaburzenia emocjonalne i zdrowotne. Osoba z podczepem ma odczuwalny spadek energii - czuje osłabienie, brak sił i chęci do czegokolwiek, postępującą apatię, czasem rozdrażnienie. W ślad za tym idzie brak wiary w siebie i skuteczność własnych działań, brak wiary w sens życia, brak zaufania do ludzi, poczucie wyobcowania i samotności. Wysysanie energii łączy się z pozbawianiem sił życiowych, co skutkuje niestety problemami zdrowotnymi.

To, co zaistnieje na poziomie energetycznym i nie jest uleczone - przenosi się na płaszczyznę zdrowia fizycznego i daje o sobie znać w postaci fizycznych schorzeń. Jest to szczególnie niebezpieczne w przypadku osób chorujących przewlekle i przechodzących przez proces rekonwalescencji, których aury energetyczne mogą być osłabione, a które są dodatkowo narażone na energetyczne ataki. Bardziej podatne mogą być również małe dzieci, które posiadają piękną i czystą aurę, chronioną jednakże za pośrednictwem pola aurycznego rodziców, głównie matki. Tym bardziej warto żyć świadomie i dbać o swoją ochronę energetyczną, bo podczepy zdarzają się i u osób w wieku 90 lat i tych w wieku kilku miesięcy.

Jakie mogą być objawy podczepienia?

Poczucie braku energii, ciągłego zmęczenia, wyczerpania. Dość typowym objawem jest negatywne nastawienie do świata i otoczenia, pogłębiające się stany depresyjne, gwałtowne zmiany nastroju, stany apatii i niechęci do działania na przemian ze stanami agresji, rozdrażnienie albo brak opanowania, niska odporność organizmu na różnego rodzaju infekcje, poczucie wypalenia, niechęci do działania, braku siły. Czasami towarzyszy temu nadużywanie alkoholu lub innych używek, dziwne wizje, niekontrolowane zachowania, powtarzające się koszmarne sny. I najważniejsze, utrzymujące się lub postępujące uczucie braku energii.

W takich sytuacjach doraźnym i najbardziej skutecznym działaniem jest profesjonalne oczyszczanie energetyczne, bo przynosi efekty na bieżąco i efekty te są odczuwalne od razu, poprzez uczucie ulgi, lekkości, poprawę samopoczucia, przywrócenie energii i chęci do życia.

Jeśli czujesz się stale zmęczony, bez siły i chęci do działania, wypalony, z poczuciem braku nadziei, sensu, narastającym wewnętrznym smutkiem, to czas działać. Podobnie kiedy czujesz napady rozdrażnienia, niczym nie powodowanej agresji, wahania nastrojów. Osoby zainteresowane sprawdzeniem i oczyszczeniem swojej energetyki i czakr, zapraszam do kontaktu.

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Specjalistka Psychologii Energii, Terapeutka Uzdrawiania Duszy

Fot. internet

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron