Szkolenie Reiki I stopnia, indywidualne i certyfikowane.

Szkolenie Reiki I stopnia

Zapraszam wszystkich zainteresowanych pracą z energią i metodą samo-uzdrawiania na kurs podstawowy I stopnia Reiki.

Szkolenie jest indywidualne, w pełni certyfikowane, odbywa się online - jest dostępne dla każdego.

Każdy  uczestnik otrzymuje w czasie szkolenia pełne cztery inicjacje I stopnia Reiki, otwierające kanały energetyczne oraz wspierające wzrost wibracji osobistych o ok. 30%. Dowiesz się, w jaki sposób właściwie i bezpiecznie pracować z uniwersalną Energią, jak wspierać siebie oraz innych na płaszczyźnie zdrowia fizycznego oraz emocjonalnego i psychosomatycznego na każdej płaszczyźnie życia oraz w wyzwaniowych sytuacjach życiowych, a także w jaki sposób używać przekazanej tobie mocy energii Reiki. Szczegółowe informacje, narzędzia i komplet materiałów dydaktycznych jest przesyłany na adres emailowy z właściwym wyprzedzeniem przed ustaloną datą szkolenia, a po dokonaniu płatności.

Ty także możesz stać się uzdrowicielem! Zapraszam na tą niezwykłą, cudowną ścieżkę!

Czym jest energia Reiki?

Reiki to system uzdrawiania, oparty na tradycyjnej metodzie przekazywania energii - jest energią uzdrawiającą, twórczą, budującą, wypełniająca poczuciem szczęścia i miłości. Reiki jako uniwersalna energia nie jest powiązana z żadną religią - niesie tylko dobro, nie powoduje szkodliwego oddziaływania, jest metodą bezpieczną i praktycznie nie posiada przeciwskazań. Przyjęcie inicjacji Reiki pozwala zobaczyć i odczuć świat jako wielowymiarowe skupienie energii. Dzięki mojemu ogromnemu doświadczeniu w pracy z energią - wiele osób inicjowanych przeze mnie odczuwa otwarcie na energię Reiki jako niezwykle duchowe spotkanie - w sposób namacalny czuje energię, doświadcza błogosławieństwa Mistrzów, spotkań z Aniołami lub Mistrzami m.in. Mikao Usui, widzi swoje najszczęśliwsze reinkarnacje etc. Te doświadczenia są piękne i wyjątkowe, wypełnione dobrem i osobistym bezpieczeństwem, co potwierdzą moi uczniowie. Reiki to jedna z najdoskonalszych metod zjednoczenia Ciała, Umysłu i Ducha, stymulujących człowieka do wewnętrznego rozwoju. Energia Reiki jest energią Boskości, spływającą w ludzkie dłonie dzięki błogosławieństwu inicjacji. Tą własną cząstkę Boskości będziecie mieli okazję odkryć w sposób szczególny, jako że mamy na szkoleniach ogromne wsparcie i ochronę ze strony Archaniołów i Aniołów. Poczujesz to!

Nieograniczone możliwości działania

Zabiegi Reiki możemy przeprowadzać zarówno na osobach, na zwierzętach i organizmach żywych, a także m.in. na sytuacjach lub relacjach które chcemy uzdrowić, w pomieszczeniach i ruchomościach (np. by je oczyścić i wypełnić pozytywną energią), w celu oczyszczenia i energetyzacji pożywienia, ładowania kryształów, dla rozbudzania pozytywnych wartości. Tak naprawdę możliwości, w których korzystamy z dobrodziejstwa energii Reiki - jest nieskończenie wiele.

Dzięki energoterapii Reiki uzdrawiamy schorzenia natury zdrowotnej, usuwamy blokady energetyczne, podnosimy i dostrajamy wibracje, wspieramy rozwój wewnętrzny, do-energetyzowujemy przestrzeń, uwalniamy z podświadomości szkodliwe wzorce, oczyszczamy zależności karmiczne, w końcu w zakresie makro- zapewniamy wsparcie energetyczne i uzdrowienie planecie oraz jej mieszkańcom. Energia Reiki wspiera w każdej pozytywnej, twórczej myśli, daje poczucie bezpieczeństwa i ochrony, równoważy na wszystkich poziomach naszego istnienia: fizycznym, psychicznym, emocjonalnym.

Kto może wziąć udział w tym szkoleniu? Każdy!

W kursie podstawowym I stopnia Reiki może wziąć udział każdy, kto odczuwa potrzebę głębszego kontaktu z Uniwersalną Energią Życia, potrzebę rozwoju osobistego i podniesienia własnych wibracji, niezależnie od wieku, stanu zdrowia etc. Zapraszam każdą osobę, która chce uaktywnić pracę swojego systemu energetycznego i rozpocząć proces samo-uzdrawiania oraz gotowa jest wspierać pomocą siebie i innych.

Udział w szkoleniu podstawowym I stopnia nie wymaga wcześniejszego specjalnego przygotowania, ani posiadania określonej wiedzy. Wszelkie materiały i pełne kompletne wiadomości otrzymasz podczas jednodniowego szkolenia.

Agnieszka Wykrota-Przysiwek,

Mistrzyni - Nauczyciel Reiki Usui Shiki Ryoho

**************

Czas trwania: według indywidualnych ustaleń, z zasady to 4-5 godzinny proces w obrębie jednego dnia.

Wymagania do uczestnictwa: brak. Szkolenie dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, wspierać siebie i innych.

Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt z kompletem materiałów dydaktycznych ora praktycznych, certyfikat, cztery inicjacje.

W programie zajęć m.in.:

Zarys historii Reiki;

Pięć zasad życia wg Reiki;

Zasady pracy i wykonywania zabiegów uzdrawiających, w tym podstawowe i skrócone układy rąk;

Informacje na temat systemu czakramów i metody wyrównywania czakr;

- Omówienie zasad BHP pracy z energią oraz oczyszczaniem po zabiegach;

Dyskusja związana z duchowością i rozwojem duchowym, odpowiedzi na pytania;

Cztery inicjacje otwierające kanały energetyczne i dostosowujące do coraz wyższych wibracji Reiki;

Poza tym będą dodatkowe informacje oraz bonusowe analizy, świetna atmosfera i głęboki kontakt z Uniwersalną Energią Życia.

**************

Termin: według indywidualnych ustaleń, z zasady to 4-5 godzinny proces w obrębie jednego dnia.

Inwestycja: 530 zł / £107,00 ( wliczone warsztaty, materiały, cztery inicjacje)

**************

Zgłoszenia proszę przesyłać poprzez zakładkę Kontakt lub na adres info@doktoraniol.com

Przed kursem uczestnik otrzymuje link do panelu, na którym będzie organizowany kurs oraz materiały dydaktyczne na adres emailowy.

Płatności za kurs można dokonać poprzez:

*konto bankowe

*paypal: academyofangelway@gmail.com

paypal.me/academyofangelway

* albo Revolut - nazwa użytkownika: agnies93xj

w tytule przelewu proszę podać: imię nazwisko Reiki I online

 

Na szkoleniu online spotykamy się mając włączone kamery, nie ma możliwości uczestnictwa anonimowo lub z wyłączoną kamerą.

Przesyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na powyższe warunki i udostępnienie swojego wizerunku prowadzącej szkolenie w czasie trwania kursu. Zobowiązujesz się do przestrzegania prawa własności intelektualnej prowadzącej szkolenie, co oznacza, że nie będziesz nagrywać, cytować, kopiować i ujawniać wypowiedzi nauczyciela, nie będziesz udostępniać ani przesyłać ich oraz rozpowszechniać w formie elektronicznej lub papierowej.

Zastrzegam sobie prawo, by w wyjątkowych sytuacjach odmówić zrealizowania usługi bez podania przyczyny – w takim przypadku zostanie zwrócona wpłacona kwota.

Agnieszka Wykrota - Przysiwek,

Mistrzyni - Nauczyciel Reiki Usui Shiki RyohoDoktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron