Algiz, ochrona snu

Ochronna runa Algiz na sen

 

Przedstawiam Wam kolejny sposób na zapewnienie sobie ochrony przed różnymi negatywnymi energiami, tym razem z wykorzystaniem potęgi działania run. Pomoże ci w tym niezawodna runa Algiz, która niesie ze sobą ochronę, bezpieczeństwo i wsparcie.

Ze względu na kształt i znaczenie, jest to runa o najsilniejszym poziomie ochrony. Tym bardziej sprawdzi się w sytuacjach, kiedy jesteś najbardziej bezbronny i narażony na ataki zewnętrzne, czyli podczas snu. Polecam szczególnie dla ochrony dzieci i młodzieży.

 

Zapala białą świecę, poczekaj ok 15 minut, by płomień oczyścił przestrzeń. W miejsce białej świecy można zapalić przy tym działaniu czerwoną lub białą świecę przewiązać czerwoną wstążką albo nitką.

W ciszy i skupieniu wypowiesz trzykrotnie słowa: "Niech energia Światła, Dobra i Miłości wzmocni siłę runy Algiz". Własnoręcznie narysuj runę Algiz mazakiem w kolorze czerwonym na białej kartce papieru. Ważne, by runa została narysowana jednym pociągnięciem ręki, bez odrywania dłoni. Kartkę ze znakiem runicznym przeciągnij trzykrotnie nad płomieniem świecy, z intencją nadania jej ochronnej mocy. Świecę pozostaw do wypalenia.

 

Tak przygotowane runy Algiz włóż pod poduszki dzieci, swoją lub innych dorosłych domowników, o ile wyrażą na to zgodę. Zapewni wam to spokojny i bezpieczny sen. Warto również dodać, że runa Algiz jest doskonałym odpromiennikiem, dlatego dodatkowo pomoże nam zniwelować szkodliwe promieniowanie pochodzące m.in. od cieków, żył wodnych lub siatki geopatycznej. A to z kolei przełoży się bezpośrednio na nasze lepsze samopoczucie i zdrowie.

Runę Algiz można w analogiczny sposób narysować czerwonym kolorem na swoim przedramieniu - przyniesie wówczas przypływ energii, wzmocni pozytywne nastawienie, zdrowie i ochroni przed niebezpieczeństwem.

 

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

 

fot. internetDoktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron