Uzdrowienie Duszy

Unikalny i przełomowy proces, którego w takiej formie nie znajdziesz nigdzie indziej. Jego wyjątkowość opiera się zarówno na uzdrowieniu prawdziwej istoty i natury twojej Duszy, jak i wszelkich obciążeń aktualnych i karmicznych oraz doświadczeń, których twoja Dusza doznała od początku swojego istnienia aż do chwili obecnej. Proces kompletnego uzdrowienia twojej Duszy od początku jej istnienia aż do chwili obecnej. Ze wględu na osobiste predyspozycje, mam niepowtarzalny przywilej prowadzić sesje uzdrowienia duszy w sposób, jaki został mi przekazany bezpośrednio przez Źródło.   

Autentycznie przełomowy proces, z którego dobrodziejstwa powinien skorzystać każdy człowiek. Pamiętasz? Twoja nieśmiertelna i bezcenna dusza jest wszystkim, co zabierzesz z tego świata. Nie weźmiesz ze sobą samochodu ani nowej kanapy, ani rachunku oszczędnościowego, ani nawet zaraźliwego śmiechu, który sprawia, że ludzie ciebie kochają… Przez cały czas w twojej drodze tu i wszędzie indziej, będzie natomiast z tobą ona - twoja nieśmiertelna Dusza. Bo to nie dusza należy do ciała, ale ciało należy do duszy. Uzdrowienie duszy to jednorazowy proces, który może przynieść twojej duszy nie tylko ulgę i przywrócić jej Światło, ale i uwolni ją od wszelkich aktualnych i karmicznych obciążeń.

Na przestrzeni istnienia twojej duszy mogły dziać się rzeczy każdej natury, skrajne zachowania, sytuacje, emocje, wybory i decyzje, łącznie ze sprzeciwem, buntem lub odwróceniem się od Stwórcy. Podczas procesu uzdrawiane są zarówno te, jak i wszelkie bieżące i aktualne obciążenia energetyczne (uroki, klątwy, podczepy, negatywne byty w tym byty demoniczne, złorzeczenia, energetyczne blokady, pasożyty i larwy astralne, twory astralne i energetyczne, działania czarnomagiczne, odprowadzane dusze i orszaki astralne etc.), a także karmiczne. Czasami osoby mnie pytają, skąd w historii duszy tyle cierpienia, bólu, niskich energii, postrzeganej jako zło. Uzdrawiane jest to, co uzdrowienia wymaga, a stany szczęśliwości i spełnienia tego nie wymagają. Dlatego właśnie w trakcie tego działania manifestuje się to, co negatywne, obciążające lub szkodliwe dla ciebie na przełomie jestestwa twojej duszy – po to, by mogło zostać uzdrowione. Twoja dusza mogła doświadczać traumatycznych przeżyć, rozłamu, pęknięć, oddzielenia się jej fragmentów, mogła nawet doświadczyć zaprzedań, „szoku” i upadku. Wśród karmicznych doświadczeń mogła zaznać podpisanych paktów lub cyrografów, zawartych kontraktów lub wyrażonych ograniczających próśb, spętań, składanych ślubów wieczystych różnej natury, czy to zakonnych, w zgromadzeniach rycerskich, wieczystych ślubów służby lub wierności. Bez względu na to, czy śluby wiązały się z byciem wiernym Ojczyźnie lub innej osobie, czy dotyczyły życia w ubóstwie, klauzuli samotności, milczenia, czystości, posłuszeństwa, pokory, czy służenia potrzebującym – są one niczym swoista pieczęć na duszy i mogą ograniczać człowieka na danej płaszczyźnie życia, blokując tym samym możliwość całościowego lub pełnego spełniania się. Aby to uwolnić, trzeba to wyraźnie widzieć i rozpoznać, mieć w tym zakresie specjalistyczną wiedzę i doświadczenie - to nieodzowne, by móc działać z poziomu jasnowidzenia i w absolutnym Świetle, jako że na drodze stać mogą różne negatywne byty.

Uzdrowienie Duszy to proces, który uwalnia ciebie od wszelkich więzów i połączenia z niską ciemną energią i usuwa jej ewentualny determinujący wpływ na twoje życie, a także otwiera na uzdrowienie prawdziwej natury twojej duszy, w zależności od tego, czy to dusza tzw. upadłego Anioła w ludzkim ciele (większość żyjących ludzi na Ziemi), dusza ziemskiego Anioła, dusza ludzka lub pochodząca z innych przestrzeni. Uzdrowienie duszy obejmuje uzdrowienie wszelkich szkodliwych zapisów, ograniczających wzorców i pieczęci energetycznych na najgłębszych warstwach ciała emocjonalnego, ciał subtelnych, ciała fizycznego, na poziomie komórkowym i matrycy energetycznej. Proces Uzdrawiania Duszy to jednorazowa sesja trwająca ok 3 - 4h (w zależności od indywidualnych potrzeb osoby, z którą pracuję), w trakcie której wymagam wyciszenia, by proces można było odczuć w sposób optymalny. Przed sesją wysyłam pełną informację, w jaki sposób przygotować się do tego działania, po sesji przesyłam w formie nagrań pełną i kompletną informację dotyczącą przebiegu działań i wszystkiego, co się zamanifestowało i co było uzdrawianie, także na poziomie wcieleń i karmicznym. Masz wyjątkową szansę poznać w trakcie tego procesu naturę swojej duszy i historię wcieleń, które najbardziej zaważyły na twoim rozwoju duchowym. Jeśli masz naturę tzw. upadłego Anioła, po jego uzdrowieniu zostaną również uzdrowione i odbudowane tzw. skrzydła duszy (energetyczne, choć mocno odczuwane fizycznie), poznasz także historię tego Anioła wraz z Jego imieniem i dowiesz się szczegółów związanych z lekcjami do przerobienia we wcieleniach ziemskich. Ten czas to także miejsce na spotkania z Opiekunami Duchowymi, Archaniołami oraz na płynące od Nich przekazy dla ciebie.

Jak uzdrowienie Duszy wpływa na aktualną linię życia i bieżące doświadczenia? Wszechstronnie i niezwykle korzystnie. Pozytywne zmiany są odczuwalne nawet dla sceptyków i osób „twardo stojących na ziemi”, to pokazuje moje doświadczenie uzdrowicielki. Zmiany są natychmiastowe, chociaż każdy dostrzega je, odczuwa, rozumie poprzez własne sensoryczne kanały i zgodnie ze swoim osobistym tempem. Te pozytywne zmiany rezonują z reguły natychmiastowo, niektórzy potrzebują więcej czasu, by po etapie pozytywnego zaskoczenia oswoić się z tymi zmianami, by się one ugruntowały i zakorzeniły. Uzdrowienie Duszy manifestuje się w najkorzystniejszy dla człowieka sposób: poza oczyszczeniem z wszelkich szkodliwych obciążeń i ingerencji, można zacząć cieszyć się dobrobytem, otworzyć na miłość, dobre zdrowie, uwolnić lęki, obsesyjne myśli, nałogi, skłonność do uzależnień lub zachowań, które w życiu codziennym przeszkadzają lub ograniczają. To szansa, by zrozumieć lekcje karmiczne z poprzednich inkarnacji oraz z aktualnego życia, by je przerobić mądrze i we właściwy sposób. Twoja nieśmiertelna Dusza jest źródłem wszelkich cudów i uzdrowień - może zmienić i odmienić w twoim życiu wszystko na lepsze, bo prowadzi ciebie i poprzez swoją łączność z polem kwantowym, ma moc sprawczą w każdym zakresie. Stąd mój proces Uzdrawiania Duszy otwiera przestrzeń dla uzdrowień ciała fizycznego, emocjonalnego i psychosomatycznego. Posiadam wiele świadectw z przebiegu sesji, kiedy miały miejsce uzdrowienia słuchu i wzroku, ustępowały długotrwałe bóle reumatyczne, stany depresyjne, obstrukcje, stany zapalne, powracała radość życia, zmieniało się nagle spojrzenie na świat, kiedy do domu powracał dobrobyt, kiedy uzdrowieni ludzie spotykali na swojej drodze miłość, o które zawsze marzyli… To wszyscy ci, którzy dali sobie szansę, zaufali i zawierzyli, że ich Dusza otworzy im przestrzeń Najwyższego Dobra. Bo twoja Dusza jest bezcennym, największym może cudem!

Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Specjalistka Uzdrawiania Duszy i Uzdrawiania Komórkowego, Jasnowidz, Medium

Komentarze

Waldemar B

Zatrzymałem się na dłużej...
Wyciszyłem swój środek...
Zasnąłem na jakiś czas...
Było bardzo dużo osób z mojego przeszlego i teraźniejszego życia...
Jest we mnie spokój duszy...
Jest wdzięczność...
Jest pokora ...
Jest siła...
Raz jeszcze dziękuję z wdzięcznością Wszechświatu za nasze spotkanie w tu i teraz ... dziękuję za Ciebie...

Paweł S

Moje Zycie Callowicie sie zmienilo. Dzieluje z Calego Serca. Jestem bardzo bardzo Wdzieczny..

Agnieszka W

Oj furia nieziemska, poczułam, doświadczyłam i to na drugi dzień po uzdrowieniu duszy 🙏✨♥️ Całym sercem i duszą opowiadam się po stronie Dobra i Światła, ciemność nie ma do mnie żadnego dostępu, żadnych praw. Dziękuję Agnieszka Wykrota - Przysiwek za przywrócenie mnie Światłu 🙏✨💜💚🤍 Stwórcy i Archaniołom Dobra i Światła wielkie dzięki 🙏🙏🙏♥️

Emilia P

Uzdrowienie duszy to proces dzięki któremu dostałam nowe życie. W przeciągu krótkiego okresu zaczęło się dużo zmieniać w moim otoczeniu. Wielu ludzi po prostu odłączyło się ode mnie a zaczęli się pojawiać inni, którzy w piękny sposób ze mną rezonowali. Niektórzy pojawili się na chwilę po to by mi coś pokazać , nauczyć i jednocześnie żebym ja była w pewnym sensie dla nich nauczycielem a niektórzy są w moim życiu nadal. Co jest niesamowite po uzdrawianiu duszy...dusza po prostu daje znaki, że to co nie służy jej rozwojowi i nie daje spokoju powinno się zostawić, opuścić. Dzięki temu odcięłam się od toksycznego związku kiedy wcześniej myślałam, że jest to niemożliwe. Uzdrowienie duszy to niesamowity proces przemiany, który niezwykle przyczynił się do jeszcze głębszego odczuwania empatii, wrażliwości, współczucia i miłości do innych...nawet w przypadkach bardzo trudnych znajomości, które potrafiły wyrządzić dużo przykrości.
To jeszcze bliższe relacje z istotami Światła i Dobra i samym Stwórcą. To głęboki proces własnego rozwoju, głęboka duchowa transformacja.
Jestem bardzo dumna z siebie, że zdecydowałam się na uzdrowienie duszy i bardzo wdzięczna Agnieszka Wykrota - Przysiwek , za Twoją niezwykłą pracę i pełna podziwu za dar jaki masz w sobie. 🙏❤️

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron