Czy masz potencjał wiedźmy?

Czy masz potencjał wiedźmy?

Wiedźma to kobieta wiedząca, stąd wzięło się to określenie. Słowo „wiedźma” wywodzi się bowiem ze staroruskiego „wiedma” i oznacza dosłownie: „ta, która wie”. Takich wiedzących kobiet zawsze się bano, bo widziały i rozumiały więcej, bo posiadając wiedzę, dary i moce potrafiły przyciągnąć dobry los, przepędzić pecha, uzdrowić i wesprzeć, ale i pokazać miejsce tym, którzy nie szanowali innych. Ich zdolności i wiedza o naturze, ziołach, cyklu Księżyca, potrzebach ducha – budziły nie tylko zaciekawienie, wręcz fascynację, równocześnie wzbudzając respekt i lęk. Kobiety niezwykłe. Czy w tobie także drzemią głęboko ukryte, niezwykłe zdolności, o których sama nie wiesz? Czy masz potencjał wiedźmy? Zmierz się z testem. Pora obudzić twój osobisty potencjał! Zaskakujących odkryć wam życzę. Agnieszka

1.Jesteś osobą:
a) zamkniętą w sobie;
b) towarzyską, lubiącą ludzi;
c) samotną z konieczności;

2. Wolny czas najchętniej spędzasz:
a) w lesie lub na łące;
b) w dyskotekach, na przyjęciach;
c) w domu;

3. Jakie masz zdolności manualne:
a) jesteś leworęczna;
b) jesteś oburęczna;
c) jesteś praworęczna;

4. Czym kierujesz się w życiu:
a) głównie intuicją;
b) raczej rozumem, rzadko intuicją;
c) tylko rozumem, bo intuicja śpi;

5. Jakie masz zdolności artystyczne:
a) muzyczne albo malarskie;
b) pisarskie;
c) właściwie żadnych artystycznych dotychczas nie odkryłaś w sobie;

6. Czy w dzieciństwie zdarzyło Ci się zobaczyć ducha albo kolorową aurę:
a) nawet kilka razy;
b) może raz albo dwa;
c) nigdy;

7. W swoich snach:
a) odwiedzasz nieznane lądy, jesteś kimś innym;
b) pojawia się tylko to, co przeżyłaś na jawie;
c) chyba w ogóle nie śnisz albo po prostu nic nie pamiętasz;

8. Czy podczas rozmowy nagle wiesz, co ktoś za moment powie:
a) bardzo często;
b) czasami;
c) nie masz o tym pojęcia;

9. Czy w twojej rodzinie, nawet wiele pokoleń wstecz, zasłynęły kobiety jako czarownice, znachorki albo zielarki?
a) co najmniej kilka;
b) zdarzało się;
c) nic o tym nie wiesz;

ROZWIĄZANIE:
Jeśli większość odpowiedzi to a:
Zapewne sama wiesz najlepiej, że byłabyś czarownicą doskonałą! Intuicyjnie rozumiesz, jak postępować, choćby rozsądek podpowiadał ci całkiem inne rozwiązanie. Czasami działasz w sposób niezrozumiały dla otoczenia, a nie przejmujesz się tym, co inni powiedzą. W efekcie końcowym i tak wychodzi na twoje. Ludzie są dla ciebie niczym otwarta książka, nikt ciebie nie jest w stanie oszukać! Umiesz osiągać swoje cele, ponieważ porozumiałaś się w doskonały sposób ze swoją podświadomością. Ona prowadzi ciebie najprostszą drogą do celu. Współczesna czarownica nie musi latać na miotle, ważne by umiała spełniać swoje marzenia i przyciągnąć szczęście dla siebie, a nawet swoich bliskich.

Jeśli większość odpowiedzi to b:

Chociaż wierzysz w intuicję, z pewnych powodów sądzisz, że sama jesteś jej pozbawiona. Jesteś również przekonana, że podświadomość może przyciągać dobre albo negatywne zdarzenia. Teoretyk z ciebie jest doskonały! Znasz mechanizmy, ale nie starasz się zrobić
 dla nich miejsca w swoim życiu. Gdy masz podjąć decyzję, zaprzęgasz do roboty tylko rozsądek. Chociaż jakiś głos w głębi twojej duszy szepcze, żebyś postąpiła inaczej, uważasz, że to wbrew logice. A ty przecież nie możesz okazać się nierozsądna! Jesteś na dobrej drodze, dopuszczając istnienie pewnej magii w życiu, ale pamiętaj, że najważniejsze są przekonanie w spełnienie oraz wiara. Ty też możesz być czarownicą doskonałą, tylko dopuść swój potencjał do głosu!

Jeśli większość odpowiedzi to c:

Jesteś przekonana, że życie ciebie niesie, a ty nie możesz się niczemu przeciwstawić, niczym liść unoszony przez rwący potok. Uważasz, że przydarzają ci się tylko negatywne rzeczy lub sytuacje, nie zdając sobie sprawy, że przyciągasz je swoją postawą i brakiem przekonania. Bo jesteś gotowa uwierzyć bardziej w to, że ktoś rzucił na ciebie klątwę lub że masz pecha, niż we własną czarodziejską moc oraz dary! A każdy z nas może być magiem, wyczarować jak najwięcej dobra we własnym życiu. Powinnaś tylko w to uwierzyć, to jest warunek. Zaufaj sobie, bo naprawdę jesteś wspaniała i masz wyjątkowy potencjał, nawiąż kontakt z podświadomością, obudź własną moc. Zacznij czytać książki o rozwoju duchowym, módl się albo medytuj jak najczęściej. Twoje życie może być piękne, jeśli tylko się na to otworzysz!

Źródło pytań: astromagia

Fot. internet

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron