Witaj, Wędrowcze!

Znalazłeś się oto w miejscu magicznym, w którym mieszkają Anioły … W miejscu wysokich wibracji, wypełnionym światłem, Anielskimi mocami i Błogosławieństwem Źródła. Jeśli przyprowadziły ciebie tutaj pomyślne wiatry, znaczy to że myślisz o swoim dobru, chcesz się rozwijać duchowo i budować w swoim życiu wszelki dobrobyt - świadomie, w dobrym zdrowiu, w miłości i w poczuciu spełnienia. Być może chcesz się nauczyć kochać siebie, bo to nauka najtrudniejsza, która otwiera twoje drzwi do szczęścia…

Nasza mistyczna przestrzeń służy tym, którzy chcą wzrastać duchowo oraz rozwijać swoje dary, osobom chłonnym wiedzy i pracownikom Światła, ale i wszystkim potrzebującym wsparcia energetycznego, zdrowotnego, duchowego... Swoje miejsce znajdą tu osoby, które pragną dostrzec tajemnice Wszechświata, zajrzeć w przyszłość, zapytać o swoją ścieżkę i dary, uzdrowić duszę… Własną przystań odnajdzie tu każdy, kto poszukuje w życiu magii i pragnie być świadkiem cudu.

Jeśli trafiłeś w to miejsce mocy, to znaczy że nie był to przypadek, bo takie nie istnieją. To przeznaczenie ścieżki, nazywane też planem duszy, postawiło mnie na twojej drodze tak, jak wcześniej postawiło mnie na drodze setek i tysięcy już osób, które czekały w swoim życiu na wsparcie, na Iskierkę Nadziei, Lekarza Dusz… Nie będę ci obiecywać cudów, bo to ty ich doświadczysz!

 

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron