Magia tworzenia

 

Moja wiara to magia, która spełnia marzenia… To przesłanie napisałam kiedyś w ramach projektu podnoszenia wibracji  i tym przesłaniem się kieruję. Bo magia to nie tylko ogół starych wierzeń i praktyk opartych na zaklęciach, rytuałach i opanowaniu sił nadprzyrodzonych... Magia jest częścią ludzkiej przestrzeni, nie tylko tej bajkowej, choć wiele bajkowości ze sobą niesie. Magia jest w każdym człowieku i opiera się na wierze w spełnienie, wpływa na twoje życie, kreuje je jako pełne harmonii i dobrobytu. To miejsce przeznaczone dla tzw. białej magii, ochronnej, wspierającej i budującej, opartej na ludowych przekazach i wiedzy nabytej od mądrych mentorów. Jeśli szukasz wsparcia w kreowaniu lepszego życia, ochrony energetycznej, manifestowania tego, co najwartościowsze – możesz skorzystać z moich wskazówek i rad, skutecznych rytuałów oraz niezwykle silnych dekretów. • Amulet dla ochrony, przewodnik

   

  Amulety są integralną częścią ludzkich wierzeń i praktyk od najdawniejszych czasów. Służące jako ochrona przed złymi mocami, chorobami czy nieszczęściem, amulety odzwierciedlają głęboko zakorzenioną potrzebę człowieka do poszukiwania opieki i bezpieczeństwa. Prześledziłam ich fascynującą historię od początków cywilizacji ludzkiej po dzisiejsze czasy. Niektóre amulety mogą cię zaskoczyć...

   

   

   

 • Rytuał na bogactwo

   

  Czas księżycowej pełni oraz przybywającego Księżyca to wyjątkowo dobry moment na przyciąganie do siebie pożądanych kwot pieniędzy. Jest jednak ważna zasada - nie bądź przy tym zbyt zachłanny i nie pożądaj ponad miarę. Proś o tyle, ile ci potrzebne tu i teraz, zostaw także dla innych. Pamiętaj, Wszechświat jest pełen dobrodziejstw i dla wszystkich jest ich pod dostatkiem, ale warto je dawkować, nie oczekując zbyt wiele na raz.

 • Talizman na szczęście, przewodnik

   

  Historia talizmanów jest nierozerwalnie związana z historią ludzkości. Przez tysiąclecia te magiczne przedmioty ewoluowały, dostosowując się do zmieniających się wierzeń, wiedzy i potrzeb. Forma talizmanów się zmieniała, za to niezmienna pozostała ludzka potrzeba poszukiwania ochrony, mocy i połączenia z czymś wyższym, niż my sami. Oto najpopularniejsze talizmany przyciągające szczęście i bogactwo...

   

   

 • Rytuał przyciągający miłość

   

  Dzień Wenus piątek, a także czas przybywającego Księżyca i nadchodzącej pełni to wyjątkowo dobry moment na działania i zaklęcia miłosne, które wesprą przyciągnięcie do twojego życia idealnego partnera. Rytuał wymaga atencji i cierpliwości, ale pamiętaj. że na rzeczy wartościowe warto czekać.

 • Amulet a talizman: znaczenie i różnice

   

  W świecie duchowości i ezoteryki amulety i talizmany są często używane zamiennie, jednak w rzeczywistości mają różne cele i znaczenia. Zarówno amulety, jak i talizmany są przedmiotami noszonymi dla ochrony lub szczęścia, kluczowa różnica leży w intencji i sposobie ich działania. Czym jest zatem amulet, a czym talizman i jakie są między nimi różnice?

   

   

   

 • Mapa marzeń, plan na szczęście

   

  Przed tobą najlepszy czas, by pomyśleć o priorytetach w twoim życiu i konkretnie zaplanować, co chcesz osiągnąć w rozpoczynającym się roku 2022. Co zmienisz w sobie lub twoim życiu, jakie są twoje pragnienia na ten czas, z czego jesteś w stanie zrezygnować, co oczyścić a na co korzystnego zrobić miejsce, by po upływie dwunastu miesięcy mieć poczucie satysfakcji, pełni szczęścia i spełnienia, na jakie zasługujesz?

   

 • Runy, moc magicznych znaków i skryptów

   

   

  Runy pojawiły się około 3 tysiące lat temu. Jeden z najstarszych kamieni runicznych, na którym znaleziono inskrypcję z runami z futharku starszego, pochodzi z V wieku n.e. i został znaleziony w miejscowości Kylver. Runy to najstarszy typ pisma północnoeuropejskiego, stosowany przez plemiona północnogermańskie i skandynawskie. W języku gockim słowo „runa” oznaczało ‘tajemnicę, sekret’, w staroangielskim i w staroniemieckim „run” to ‘tajemnica, szept, rada’, zaś „rune” tłumaczono jako ‘pismo’. W języku staro-islandzkim „ryna” to ‘mówić o sekretach’, zaś nordycki „runa” dostał się do staro-irlandzkiego, w którym „run” oznaczało ‘tajemnicę’.

   

   

 • List intencyjny na przyciągnięcie spełnienia

   

  Intencje mogą być wyrażane nie tylko w postaci myśli czy słów mówionych, ale i w formie listów intencyjnych, czyli ludzkiej woli zawartej na papierze. Jak wiadomo, słowa mają moc i podąża za nimi energia, zaś zapisane i wypowiedziane, nabierają dodatkowej mocy. Jeśli chcesz przyciągnąć do siebie to, o czym marzysz – wykorzystaj sposób z listem intencyjnym, kierowanym do Wszechświata.

 • Rytuał 'Przyciągnięcie pracy'

   

  Rytuał na przyciągnięcie pracy skierowany jest zarówno do osób, które poszukują pracy lub są zagrożone jej utratą, jak i dla wszystkich, którzy dążą do sukcesu, awansu, rozwoju kariery oraz chcą osiągnąć jak najwyższą pozycję zawodową. Wykonaj ten rytuał w sobotę, w godzinach od 6. do 8. rano, w czasie kiedy na niebie przybywa Księżyca.

   

   

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron