Rytuał przyciągający miłość

Dzień Wenus - piątek, a także czas przybywającego Księżyca i nadchodzącej pełni to wyjątkowo dobry moment na działania i zaklęcia miłosne, które wesprą przyciągnięcie do twojego życia idealnego partnera. Rytuał wymaga atencji i cierpliwości, jednak na osoby wartościowe warto poczekać. Im więcej działań włożysz, tym cenniejszy dar otrzymasz.

Najlepszym momentem na przeprowadzenie tego rytuału będą trzy kolejne dni: piątek, sobota i niedziela. Główny rytuał przeprowadzasz pierwszego dnia, a przez dwa kolejne dni palisz świece z intencją spełnienia twoich próśb. To nie tylko wzmocni moc rytuału, ale i pomoże dopełnić całości twojego czynienia. Poza magiczną trójką gwarantujesz sobie w ten sposób, że przyciągasz partnera kochającego i namiętnego (piątek), zaradnego życiowo i będącego w stanie utrzymać rodzinę (sobota), rodzinnego, troskliwego i służącego wsparciem (niedziela).

Rytuał przeprowadzasz w godzinach nocnych albo pomiędzy 6. a 12.00., kiedy wskazówki zegara są po jego lewej stronie tarczy i pomogą przyciągnąć to, co wartościowe.

Potrzebujesz:

 • Trzy świece: jedna w kolorze białym (związek, szczerość, uczciwość), druga w różowym (przyjaźń, miłość emocjonalna), trzecia w czerwonym (namiętność, miłość fizyczna, seks). Jeśli nie masz kolorowych świec użyj w miejsce kolorowej świecy w kolorze białym, zawiązując na niej nitkę lub wstążkę w kolorze różowym lub/i czerwonym. Przy tym rytuale wskazane jest jednak stanowczo, by przyłożyć się i zadbać o pełen komplet kolorowych świec.
 • Płatki róży (najlepiej ususzone), kocimiętka, hibiskus, kardamon, ziele damiana. Użyj tych ziół, które masz w domu spośród tu wymienionych.
 • Liść laurowy. Połóż go obok świecy - spalisz go w płomieniach świecy na samym początku rytuału.
 • Olejek eteryczny różany.
 • Kamień kwarc różowy, który noszony potem w kieszeni, a u kobiety najlepiej w biustonoszu pomiędzy miseczkami biusztonosza - stanie się twoim osobistym talizmanem miłosnym, przyciągającym do twojego życia kogoś wyjątkowego i kogoś na stałe. Wśród najbardziej sprzyjających miłości kamieni są także kamień księżycowy, granat, rodonit, szafir.
 • Cukier puder.
 • Kartka papieru, na której narysujesz obraz lub symbole kojarzące ci się z udanym związkiem np. dwie osoby, dwa serca itd. Tu ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia.
 • Czerwony albo różowy mazak ewentualnie długopis.
 • Tkanina albo woreczek w kolorze białym, różowym lub czerwonym.

 

Działanie:

 • Wygraweruj na wszystkich trzech świecach swoje dane tj. imiona, nazwisko, datę urodzenia oraz intencję, z którą przychodzisz. Wypisz te dane przy użyciu dłutka, specjalnego gwoździka lub wykałaczki, pisząc w kierunku do prawej strony lub do góry.
 • Następnie każdą ze świec namaść olejkiem różanym, w kierunku od dołu do góry. Wkładasz tym samym dodatkową moc i energię w intencję, którą chcesz przyciągnąć. Te same świece będziesz palić przez trzy kolejne dni, dlatego zaznacz na każdej z nich trzy równe części. Każda część zostanie wypalona kolejnego dnia, czyli jedna/trzecia część świecy w piątek, druga część w sobotę, a pozostała część świecy aż do samego końca, w niedzielę.
 • Teraz zapisz swoje dane i intencję na liściu laurowym. Pomyśl, jaki powinien być najlepszy dla ciebie partner pod względem wyglądu i charakteru, cech i zachowania. Nie nawiązuj do konkretnych osób, nie odwołuj się do nikogo, kogo znasz. Nie przyciągasz konkretnej osoby, ale kogoś najwłaściwszego dla siebie. Na tylnej stronie kartki wypisz cechy, które powinien posiadać twój idealny partner.
 • Z przodu kartki, na jej środku napisz mazakiem: ‘Przychodzisz do mnie teraz!’
 • Skup się na celu, który chcesz osiągnąć, zobacz siebie jako osobę zakochaną i szczęśliwą.
 • Namaść rogi kartki oraz jej środek olejkiem różanym.
 • Ułóż na kartce wszystkie zioła, które masz spośród wymienionych powyżej, a które sprzyjają miłości.
 • Teraz połóż na kartce świecę czerwoną knotem w prawą stronę i przesuń od góry do siebie, obtaczając świecę w ziołach i mówiąc przy tym: ‘Pożądasz mnie!’.
 • Następnie w taki sam sposób połóż świecę różową i przesuwając do siebie, obtaczając w ziołach wypowiedz z przekonaniem: ’Kochasz mnie!’.
 • Uczyń to samo ze świecą białą mówiąc: ‘Jesteś ze mną i wspierasz mnie!’.
 • W taki sam sposób przetocz po kartce w swoim kierunku kwarc różowy mówiąc z wiarą: ‘Przyciągam do siebie idealnego partnera’.
 • Zapal świece, kolejno czerwoną, różową i białą. Pozwól, by świece zapłonęły i oczyściły przestrzeń. Obserwuj w tym czasie ich płomienie, czy palą się równo i spokojnie.
 • Następnie oprósz kartkę cukrem pudrem, powtarzając trzy razy:

"Tak jak słodki cukier spada na tą kartkę lekko,

Miłość najlepsza i trwała przyjdzie do mnie prędko".

 • Weź w rękę podpisany wcześniej liść laurowy, zapal go kolejno od świecy czerwonej, różowej i białej. To nie będzie trudne, bo zapalony liść szybko gaśnie i łatwo go ponownie zapalić.
 • Kolejno zwracając się (zgodnie z twoim odczuciem) np. do twojego Anioła Stróża i Opiekunów Duchowych, Anioła urodzeniowego, wypowiedz słowa zaklęcia:

"Prowadzisz mnie ścieżką do miłości, która jest najbliższa spełnienia.

Pomóż proszę, przyciągnąć uczucie, wspieraj w realizacji marzenia.

Postaw idealnego partnera na mej drodze, do trwałego związku gotowego.

O dobrym charakterze, wyglądzie, ważnych dla mnie cechach; miłości wartego.

Taka jest moja wola i takie działanie. Niech tak się stanie.

Taka jest moja wola i takie działanie. Niech tak się stanie.

Taka jest moja wola i takie działanie. Niech tak się stanie."

Świece zapalaj w intencji przyciągnięcia idealnego partnera kolejno w sobotę i niedzielę.

Obok niech leży kartka z resztkami ziół, ułożonym kamieniem i liściem laurowym. Kiedy w niedzielę świece dopalą się do końca - zbierz zioła, kartkę, resztki świec i zapakuj w tkaninę lub woreczek.

Namaść ją olejkiem różanym w rogach i po środku. Noś przy sobie, w razie konieczności często namaszczaj tkaninę różanym olejkiem i powtarzaj, jakiego partnera potrzebujesz.

Różowy kryształ noś przy samym ciele, do czasu kiedy twoje prośby się wypełnią i spotkasz swojego idealnego partnera.

 

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

GoldCoach. Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

 

fot. internet

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron