Niszcząca zazdrość, tej emocji podziękuj

Postanowiłam tematowi poświęcić kilka zdań, aby wyjaśnić dlaczego nie karmić energetycznie tego, co w naszym życiu zbędne. Przy okazji mojej pracy z oczyszczaniem energetyki u różnych osób coraz częściej zdarza się, że w wyraźny sposób manifestuje się uczucie zazdrości, kierowanej przez osoby trzecie w jej kierunku. Wiele osób odczuwa to na co dzień, dlatego warto wyjaśnić, w jak druzgocący sposób wpływają na nas takie nisko wibracyjne emocje oraz jak sobie z nimi poradzić.

Zazdrość, tej pani już dziękujemy

O ile odczucie zazdrości jest typowo ludzką emocją, a ludzie często podświadomie wysyłają takie sygnały nie zdając sobie z nich sprawy - to zazdrość pozostaje słabością. Kiedy bowiem zaczynasz zazdrościć innej osobie - wysyłasz do Wszechświata sygnał o braku w twoim życiu. Czujesz brak tego, czego zazdrościsz. A że poprzez zazdrość skupiasz swoją uwagę na tym właśnie braku – to tam kierujesz swoją energię i dodatkowo ten brak nadbudowujesz, przyciągasz go do siebie. Bo energia podąża za myślą, za emocją, za odczuciem, pamiętasz? Logiczne w takim razie, że rodzi się jeszcze większa blokada na to, co chciałbyś mieć, a czego zazdrościsz innym. Równocześnie, wysyłając takie słabe wibracje w kierunku innych osób powodujesz, że i u nich buduje się blokada na poziomie tego, czego im zazdrościsz. Czyli szkodzisz sobie - jednocześnie szkodząc także innym ludziom. W ogromny sposób zaniżasz również swoje osobiste wibracje, a to obniża twoją ochronę energetyczną i sprzyja atakom energetycznym na ciebie. Będąc zazdrosnym, jesteś jak brama otwarta na wpływ szkodliwych energii do swojego życia.

Co robić, kiedy poczujesz w sercu ukłucie zazdrości? Nie czekaj, aż to się zacznie rozlewać. Od razu wyobraź sobie różowy promień, który kierujesz do osoby o której myślisz z zazdrością. Różowy promień to kolor czystej, bezwarunkowej miłości. Niech płynie do tej osoby szerokim strumieniem, niech ją otoczy oraz wesprze. I życz tej osobie wszystkiego, co najlepsze, pobłogosław jej! Niech jej się spełniają marzenia i niech będzie szczęśliwa. Zazdrościłeś sąsiadowi nowego samochodu? Pomyśl, by to auto długo i bezpiecznie służyło sąsiadowi. Zazdrościłaś koleżance zgrabnej figury? Wyślij w kierunku tej osoby życzenia zdrowia i szczęścia. Pozazdrościłaś komuś posiadanych darów? Niech się one rozwijają, niech przyniosą poczucie szczęścia i spełnienia. Podziękuj Stwórcy, Źródłu, Wszechświatowi za to, czym obdarza te osoby. Zaufaj, że szybko odczujesz ulgę i szczęście. Sam przekonasz się, że taka postawa wkrótce przyciągnie do twojego życia to całe dobro, którego pragniesz i które jest ci pisane.

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Specjalistka Psychologii Energii, Terapeutka Uzdrawiania Komórkowego 

fot. internet

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron