Kurs czytania kart TAROTA

✨  Od praktyka do Mistrza – Szkoła czytania kart TAROTA! ✨ 

Zastanawiasz się nad tym, co niesie przyszłość? Chcesz zgłębić tajemnice tego, co przed tobą i mieć na to realny wpływ? A może interesuje ciebie symbolika znaczeń, kolorów, przekazy zawarte w tarocie? Szukasz możliwości rozwoju osobistego i duchowego, połączonego ze stabilnym źródłem dochodów i możliwością budowy wyjątkowo ciekawej ścieżki zawodowej? Zatem to szkolenie jest przeznaczone dla ciebie! Odkryj magię kart tarota na naszym ekskluzywnym kursie online! 🌟

 

Umiejętność odczytu kart tarota to nie tylko ogromna satysfakcja! 

🌌✨ Rozumiesz karty i praktykujesz ich odczyt, a przez to masz możliwość głębszego zrozumienia świata i wglądu w przyszłość, wspierania siebie i innych ludzi, otwierając przed nimi nowe życiowe możliwości.

🌌✨ Obserwujesz pozytywne zmiany u swoich klientów i masa satysfakcję dzielenia z nimi radością zrealizowanych celów.

🌌✨ Wspierasz innych w sytuacjach życiowych, które wymagają głębszych przemyśleń i podjęcia decyzji.

🌌✨ Inwestujesz w swój rozwój duchowy i osobisty, bo takim jest wszechstronne poznawanie kart tarota.

 

💰  Praca z odczytem kart tarota to opłacalność i rozwój:

✅ W dzisiejszych czasach, pełnych dynamizmu i we wciąż zmieniającej się rzeczywistości, rośnie zainteresowanie wglądem w przyszłość, bo ludzie chcą wiedzieć, co może ich czekać i na co warto się przygotować. To oznacza nieustający wzrost popytu na profesjonalne usługi czytania z kart i wróżenia przyszłości.

✅ Masz możliwość niezależnej pracy na własny rachunek i w ramach własnej praktyki, a to daje ci niezależność i panowanie nad harmonogramem i stylem pracy.

✅ Klienci chętnie inwestują w poznanie przyszłości, co tworzy stabilny strumień przychodów.

✅ Wybierając czytanie z kart tarota jako element ścieżki zawodowej, łączysz pasję z praktycznymi korzyściami, zadowolenie ze spełnieniem finansowym. Twoja praca staje się drogą do realizacji osobistej i materialnej.  

✅ Rozpocznij swoją podróż w kierunku rozwoju osobistego i satysfakcji zawodowej tu i teraz!

✅ Umiejętność czytania kart tarota nie tylko zawód – to droga do rozwoju, odkrywania ludzkiej psychiki, wspierania innych, budowy osobistej satysfakcji i materialnego sukcesu!

 

💫 Dołącz do naszej społeczności pasjonatów tajemniczych sztuk i odkryj, jak czytać karty tarota, aby zrozumieć przyszłość swoją i innych, podejmować lepsze decyzje i zyskać wgląd w otaczający ciebie świat.

 

🔮 Ten kurs online odkryje przed tobą sekrety i znaczenia każdej karty. Od podstaw do zaawansowanych technik - krok po kroku - wprowadzimy ciebie w fascynujący świat tarota.

🔮 Dowiesz się, jak dokładnie – na poziomie energii i etyki - pracować z kartami oraz w jaki sposób dbać o ich czystość energetyczną.

🔮 Odkryjesz znaczenia Arkan Wielkich i Małych, tzw. kart bram, a także żywiołów w tarocie.

🔮 Poznasz układy kart, rozkłady tematyczne i ogólne, a także nauczysz się na nich pracować.

🔮 Dowiesz się, w jaki sposób określane są w kartach m.in. wygląd i osobowość człowieka, wiek i etap życia, a także zawód, miejsce i czas.

🔮 Odkryjesz wiedzę, w jaki sposób karty tarota pokazują zdrowie, a nawet obciążenia energetyczne.

🔮 Poznasz połączenia pomiędzy tarotem, a astrologią.

🔮 Będziesz praktykować odczyty dla siebie i innych, dzięki czemu sporo dowiesz się dla siebie i nabierzesz pewności w rozumieniu i interpretacji kart tarota.

🔮 Poznasz podejście do interpretacji i czytania kart tarota według różnych tradycji i szkół m.in. tradycyjnej, intuicyjnej, mistycznej, psychologicznej, nawiązującej do kabalistyki etc. Otworzy to przed tobą możliwość wyboru sposobu pracy z kartami, w którym czujesz się najlepiej.

 

Dołącz teraz i otrzymaj:

✅ Certyfikat ukończenia kursu i nabycia umiejętności odczytu kart tarota.

✅ Dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo i tekstowych.

✅ Absolutna niespodzianka! Możliwość nauki czytania kart tarota w atrakcyjnej i nowatorskiej formule, którą poznasz w trakcie zajęć.

✅ Ogólne oraz indywidualne ćwiczenia i odczyty.

✅ Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziesz mógł dzielić się swoimi doświadczeniami i uczyć się od innych.

 

🌙 Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy już masz doświadczenie w czytaniu kart, ten kurs zapewni Ci głębokie zrozumienie tarota i umożliwi rozwijanie twoich umiejętności.

🌈 Liczba miejsc na ten kurs jest ograniczona! Zapisz się już dziś i zacznij swoją podróż z kartami tarota!!

👉 Dołącz do nas!

 

🌟 Kurs rozpoczyna się 20/02/2024 we wtorek, prowadzony jest w grupach popołudniowych (średnio co tydzień po 2,5h):

20 luty (wtorek) i kolejne wtorki (średnio co tydzień) w godzinach 18:00 – 20:30 (czas PL), 5:00 pm. – 7:30 pm. (czas GB/IR).

 

👉 Miejsce:

Szkolenie online w tygodniu (łącznie ok. 98 h) – to spotkania średnio co tydzień (wtorek) po południu po 2,5 godziny szkoleniowe według poniższego harmonogramu.

Szkolenie odbywa się na platformie Zoom; link do spotkania otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty. Szkolenie odbywa się podobnie jak na sali szkoleniowej, z tym że uczestniczysz w nim za pośrednictwem internetu. Zajęcia odbywają się na żywo, wymagana jest kamera i mikrofon. Materiały dydaktyczne wysyłane są pocztą elektroniczną lub są dostępne na dysku do ściągnięcia.

 

Ta wersja szkolenia jest przeznaczona dla minimum 4 uczestników. Poza poniższymi terminami przyjmujemy zapisy na bieżąco i kompletujemy grupy wg listy oczekujących.

Terminy spotkań wtorkowych: od 20. 02. 2024. co tydzień we wtorek (z wyjątkiem dni świątecznych etc.), zajęcia średnio 3 – 4 razy w miesiącu.

 

👉 Zapisz się już teraz i skorzystaj z promocyjnej oferty!

 Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby w najlepszym towarzystwie pogłębić swoją praktykę duchową i otworzyć się na życie wypełnione spełnieniem zawodowym i materialnym!

 

👉 Inwestycja promocyjna za każde spotkanie szkoleniowe: £17,00 / 80,00 PLN; płatne za miesiąc z góry.

Informacje o płatności otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia.

W przypadku chęci otrzymania faktury za szkolenie, proszę o podanie tej informacji w emailu zgłoszeniowym.

 

🌟 🔮  Szkolenie prowadzi Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Jasnowidz i Medium, Trainer Instructor IANLP, Ekspertka Psychoimmunologii i Medycyny Energetycznej, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge, Autorka przełomowego procesu Uzdrawiania Duszy

👉 Prowadzi intensywną praktykę pracy z podświadomością w ujęciu holistycznym, także korzystając z darów medium i jasnowidzenia. Odkrywając swoje miejsce we Wszechświecie przeszła inspirującą ścieżkę rozwoju osobistego, korzystając zarówno z mocy pracy z podświadomością, jak i nadświadomością, ze swoją Duszą. W pełni czerpie z tych doświadczeń zarówno w pracy zawodowej, jak i życiu osobistym. Prowadzi własną praktykę w Greater Manchester, pracuje głównie online z ludźmi na całym świecie, od Stanów Zjednoczonych, aż po Japonię. Poza językiem polskim, prowadzi zajęcia po angielsku i włosku. Uwielbia podróżować, poznawać nowych ludzi, miejsca i kultury.

🌱 Wszechstronne wykształcenie, moc posiadanych darów oraz współpraca z Istotami Światła wsparły jej prace badawcze, dzięki którym odkrywa światu proces Uzdrowienia Duszy oraz teorię uzdrowienia tzw. upadłych Aniołów.

👉 Od wielu lat towarzyszy tysiącom ludzi w ich rozwoju osobistym, duchowym i emocjonalnym, a przede wszystkim we wzroście ich wewnętrznego Światła. Laureatka m.in. nagrody Anioła Dobroci oraz wyróżnienia w trakcie ogólnopolskiego Finału Fundacji Polsat „Podziel się posiłkiem” Stowarzyszenia Banków Żywności. Wspiera w skutecznej manifestacji dobrobytu materialnego, spełnienia zawodowego, najbardziej udanych relacji i dobrego zdrowia. Prowadzone przez nią autorskie szkolenia, kursy i innowacyjne warsztaty, są oparte na spójności ciała, umysłu i ducha; zbudowane nie tylko na płaszczyźnie energetycznej i duchowej, ale również na najnowszych osiągnięciach i ustaleniach w zakresie neurocoachingu i wiedzy związanej z potencjałem ludzkiego umysłu. Jest autorką przełomowych metod, opartych o budowę głębokiej relacji z samym sobą, akceptację i zrozumienie samego siebie oraz o medycynę energetyczną i psychoimmunologię.

 

🌟 Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

#wrozby #tarot #karty #przepowiednie #wróżbanatydzień #wróżbazkart #czytanieprzyszłości #pieniądze #dobro #bogactwo #obfitość #dobrobyt #milosc #coach #agawip #doktoranioł #anioły #terapiaonline #dobrycoach #szkolenia #warsztaty #kursy #hipnoterapeuta #terapeuta #coaching #uzdrawianieduszy #uzdrawianie #energia #medium #jasnowidzenie #KursTarota #Mistyka #Przyszłość #Ezoteryka #NaukaTarota #TarotOnline #OdkryjTarot 🌌✨

 

fot. własne

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron