Uziemiająca agrafka

Uziemiająca moc agrafki

Zwykła metalowa agrafka lub szpilka posiadają niezwykłą siłę ochronną, zarówno przed złym okiem, negatywnymi energiami, jak i wszelkimi niekorzystnymi działaniami osób trzecich.

Wszystko dzięki magicznej sile działania ostrych przedmiotów, które podobnie jak sól, ściągają negatywną energię z otoczenia i rozpraszają ją w taki sposób, by nie uczyniła żadnej szkody. Agrafkę zgodnie z tradycją wpinamy najlepiej po wewnętrznej, „lewej” stronie ubrania, tak by była niewidoczna dla innych osób. Można również nosić ją w formie broszki, wpiętej po zewnętrznej stronie – będzie służyła nie tylko jako ozdoba, ale i doskonale sprawdzi się w magii ochronnej. Podobną moc będzie miała noszona w formie biżuterii np. modnych ostatnio kolczyków z agrafką.

Warunek jest jeden. Agrafka lub szpilka, wpięta powinna być zawsze igłą, czyli ostrą końcówką zapięciem w dół, co zapewni właściwe uziemienie. To będzie także gwarancją, że wszelka negatywna energia zostanie odesłana do ziemi. Żywioł ziemi zneutralizuje negatywne energie i przetransformuje je w taki sposób, by nikomu nie czyniły krzywdy.

Należy pamiętać, by systematycznie sprawdzać ostrą końcówkę agrafki, bo jeśli pojawia się na niej czarne zabarwienie to oznaczać będzie, że ktoś próbował wysłać w twoją stronę negatywne energie, zaatakować bądź zaszkodzić zawiścią, zazdrością, negatywnym myśleniem. Wówczas agrafkę odpinasz i jak najszybciej zakopujesz w ziemi, z dala od domu. Zakopywana agrafka musi pozostać otwarta. Analogicznie postępujemy w przypadku zabrudzenia noszonej w klapie szpilki.

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwekfot. internet

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron