Ziele na przyciągnięcie pieniędzy

Czy wiesz, że w zasięgu ręki masz roślinę, która przyciąga pieniądze do domu, i jest z tego znana od wieków? W tym artykule opowiem ci, jak można zapewnić sobie dobrobyt z wykorzystaniem popularnego zioła, które większość z nas ma w swojej kuchni. Roślina, o której piszę, z powodzeniem przyciągała do domu zarówno bogactwo, jak i ochronę. Poszukujący miłości korzystali z jej mocy, by poznać kogoś atrakcyjnego. Tą rośliną jest mięta.

Jesteś ciekawa, jak można jej używać? Podam ci moje sposoby.

  1. Mięta była używana do oczyszczania przestrzeni i jako ochrona przed negatywnymi energiami lub duchami. Można było ją znaleźć w amuletach, woreczkach ochronnych lub jako część rytuałów oczyszczających domy i świątynie.
  • Dla oczyszczenia domu z negatywnych energii, zasuszone listki mięty spal w naczyniu żaroodpornym, wypowiadając wcześniej właściwą intencję.
  • Mięta zasadzona w doniczce na parapecie - stworzy barierę ochronną przed negatywnymi energiami. Tej ochronnej mięty nie używaj do przygotowywania potraw.

 

  1. Mięta była także stosowana w rytuałach mających na celu przyciągnięcie bogactwa, obfitości i pomyślności. Mogła być umieszczana w portfelach lub miejscach przechowywania pieniędzy w celu zwiększenia przepływu pieniędzy.
  • Dla przypływu obfitości - włóż trzy listki świeżej mięty do portmonetki i noś ze sobą, dopóki nie uschną, potem wymień je na nowe.
  • By pieniądze rozmnażały się w twoim portfelu, rozetrzyj świeżą miętę w lewej dłoni i jej sokiem potrzyj pieniądze lub monety, zanim włożysz je do portfela. Wypowiedz intencję przyciągnięcia bogactwa do twojego życia.

 

  1. W niektórych tradycjach, mięta była używana w rytuałach miłosnych, mających na celu przyciągnięcie miłości lub wzmocnienie istniejących relacji. Mogła być dodawana do mikstur miłosnych lub używana w rytuałach mających na celu zwiększenie atrakcyjności i uroku osobistego.
  • Aby zapewnić sobie miłość i wierność partnera – trzy świeże listki mięty wsuwano niepostrzeżenie do jego kieszeni. Należało pamiętać, by wymieniać je na świeże, „aby uczucie nie uschło”. Wykorzystywano także miętę w rytuałach przyciągania miłości.
  •  

W magii ludowej mięta była używana jako składnik eliksirów leczniczych, mających na celu poprawę zdrowia i dobrostanu. Uważano, że ma moc leczenia różnych dolegliwości i wzmacniania ogólnego stanu zdrowia. Mięta była często wykorzystywana w kuchni magicznej, gdzie dodawano ją do posiłków lub napojów z określonymi intencjami, takimi jak miłość, ochrona, czy uzdrowienie. Współcześnie tego rodzaju praktyki są często traktowane jako część dziedzictwa kulturowego i tradycji.

A jakie ty znasz zastosowanie mięty w magii ludowej lub kuchni magicznej? Podziel się w komentarzu.

 

Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek

CEO Neurocoaching Institute of Knowledge UK, Trenerka EFT i Cellular EFT, Neurocoach, Trainer Instructor IANLP, Coach ICI, Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy, NLP Master IANLP i IN, Mistrzyni Reiki i Angel Reiki, Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®, Radiestetka, Ukończyła Akademię Psychobiologii oraz Theta Healing Institute of Knowledge

 

Fot. internet

 

 

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron