Odczyt jajka po oczyszczeniu.

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób intepretować jajko po oczyszczeniu energetyki przy użyciu ludowej metody tzw. jajowania. Proces jajowania można przeprowadzić jako całościowy proces oczyszczający (i przy tym robimy odczyt wybitego jajka) lub jako oczyszczanie w trakcie snu (przy tym działaniu możemy opcjonalnie dokonać odczytu jajka po pierwszej i ostatniej nocy, by mieć możliwość porównania jak wiele obciążeń zostało usuniętych). O oczyszczaniu jajkiem na noc podczas snu pisałam tutaj https://doktoraniol.com/oczyszczanie-jajem-na-noc.html. W tym poście zebrałam kompleksowe i najszersze informacje związane ze sposobem odczytu jajka, by ułatwić interpretację przebiegu oczyszczania. Istotne jednak by pamiętać, że to co pojawia się w obrębie jajka po przeprowadzeniu oczyszczania, zostało usunięte z energetycznej przestrzeni, tego już nie ma i w określonym zakresie pozbyłeś się tych obciążeń. Nie warto więc zanadto skupiać na nich uwagi, a usunąć wraz z wyrzucanym jajkiem.

Przypominam, że teksty mojego autorstwa można udostępniać wyłącznie poprzez stronę www.doktoraniol.com podając źródło i Autora artykułu, (w przeciwnym razie obowiązuje klauzula wymiany energetycznej = zwrotu energii na moją korzyść, na warunkach ustalonych przeze mnie, w zgodzie z prawami Uniwersum).

Optymalnym czasem na przeprowadzenie oczyszczania jajem jest niedziela lub poniedziałek, na ubywającym Księżycu lub w czasie nowiu albo pełni. Dobrym momentem na działanie jest także początek nowego roku (kalendarzowego, astronomicznego, numerologicznego), ale i początek miesiąca, jako że oczyszczanie otwiera na przypływ nowych sił i pozwala wkroczyć w kolejny etap z poczuciem zwiększonej energii i mocy. O ile nie jest tak ważna pora dnia, kiedy przeprowadzamy tzw. jajowanie (byle nie po 22:00), ani charakter miejsca w którym to dokonujemy, to istotne by był dostęp do świeżego powietrza np. okno, którego otwarcie umożliwi usunięcie negatywnej oczyszczanej energii.

Jak interpretować jajo

Jajko wybite i ‘odstane’ w szklance po przeprowadzeniu procesu oczyszczania przestrzeni energetycznej pokazuje zaskakująco dokładnie, co zostało z tejże przestrzeni zabrane oraz na ile skutecznie usunięte. Umiejętność czytania jajka i jego interpretacji nie tylko wskaże na bieżące wyzwania stojące przed oczyszczaną osobą, ale i pozwoli sięgnąć do źródła tych wyzwań, nawet jeśli znajdują się one na poziomie karmicznym i pamięci komórkowej.

Pamiętaj o tym, że żółtko symbolizuje twoje ciało fizyczne, to sam środek i cała twoja istota, twoje centrum. Jeśli w tym obszarze pojawiają się plamy lub zakłócenia, to odnoszą się one bezpośrednio do twojego ciała. Z kolei białko to cała otoczka, czyli to co wokół ciebie, wpływy innych ludzi, emocji, ingerencji pochodzących spoza twojej osobistej przestrzeni.

Jak przy każdym działaniu, ile osób czytających, tyle interpretacji, bo chociaż widoczne symbole lub znaki pozostają takie same, to sposób odbioru ich symboliki może się różnić. Powtarzam jednak wytrwale, że ważny jest odbiór intuicyjny, ważne by dopuścić wewnętrzny głos, ten najbardziej prawdziwy i uczciwy w każdym z nas. Zebrałam poniżej odniesienia do sposobu interpretacji jajka pod kątem jego wyglądu po działaniach oczyszczających. Nie jest to żelazna reguła, jednak te informacje mogą posłużyć do dalszej pracy nad sobą.

 1. Jeśli na jakimkolwiek etapie oczyszczania jajko upadnie lub rozleje się, wskazuje to na klątwę, wymierzoną w oczyszczaną osobę. Niektórzy to odczytują jako działanie złych bytów lub duchów, które próbują powstrzymać osobę przed oczyszczeniem się; tym bardziej więc należy się ponownie oczyścić, aby pozbyć się tych negatywnych energii. Podobnie jeśli żółtko jest rozlane albo pokazuje się tzw. zbuk – świadczy to o klątwie. Takie jajko należy zebrać w bezpieczny sposób np. poprzez papierowy ręcznik, nie dotykając bezpośrednio dłońmi (!), po czym jak najszybciej wyrzucić je poza miejscem zamieszkania (oddać żywiołowi wody lub ziemi). Rytuał powtarzasz z nowym jajkiem, w tym przypadku rytuał oczyszczania należy powtórzyć przez 7 dni.
 2. Zarodek widoczny w przestrzeni jajka – od razu warto wyjaśnić, że nie ma żadnej interpretacji, bo jest naturalną częścią jajka.
 3. Duży bąbel z białka przy żółtku – oznaka uroków, które tkwią przy osobie oczyszczanej. To również symbol wszystkich trudnych spraw, które zostały odsunięte, zapomniane lub zwyczajnie „zamiecione pod dywan”.
 4. Narośla przy żółtku albo nawet drugie żółtko (rzadko, ale zdarza się) – niezrealizowane ciąże, te do których nie doszło ze względu na decyzje osoby lub z powodów życiowych. Wskazywać to może również na problemy w kontaktach z bliską osobą.
 5. Bąbel z żółtka utworzony na samym żółtku – ciąże, głównie te niezrealizowane, poronienia, samoistne poronienia, aborcje. Obrazują dusze, które wciąż tkwią przy osobie, będąc niejako częścią jej przestrzeni (dusze dzieci z utraconych ciąż lub poronień stoją przy matce).
 6. Duże balony w wodzie - symbolizują klatkę, uwięzienie w sytuacji lub problemie, z którego niełatwo się wydostać. Może to być sytuacja, w której człowiek czuje się uwięziony przez kogoś albo wskutek własnych wyborów i decyzji. Z reguły wyjście z tego impasu wymaga wielu powtórzonych oczyszczeni.
 7. Żółtko, które przykrywa płaszcz z białka - jest ktoś w twoim otoczeniu, kto chce tobie zaszkodzić, wpłynąć na cienie, przeszkodzić w osiąganiu celów a może nawet prowokuje do niepotrzebnych nerwów, stresu i złości.
 8. Białko – grube sznury z białka na samym białku to najczęściej obecność podczepu osoby zmarłej, najczęściej kogoś bliskiego, kto ma problem z opuszczeniem osoby oczyszczanej. Czasem świadczy o nie odciętej dotychczas energetycznej pępowinie. W obydwu przypadkach to szkodliwe czerpanie energii z twoich sił życiowych.
 9. Sznurki białka z widocznymi bąbelkami – obecność wampirów energetycznych.
 10. Cienki sznurek z białka – myślokształty, zamartwianie się relacjami z bliskimi osobami, skupianie uwagi na problemach związanych z najbliższymi, myśli skupione na dzieciach.
 11. Płaskie szerokie pasma idące z dołu do góry – choroba zadana celowo, przy użyciu działań czarnej magii np. w wyniku przeprowadzonych rytuałów lub destrukcyjnej energii złorzeczeń.
 12. Dwa pasma łączące się tworzące tzw. bramę (dość częste w odczytach) – zbiorowości dusz, znajdujące się w otoczeniu osoby oczyszczanej tzw. orszaki astralne, czerpiące nieświadomie z energii tej osoby. Może to być również oznaka bytów, które świadomie próbują czerpać z życiowej energii tej osoby (nie są to byty natury demonicznej).
 13. Szare białko – obecność myślokształtów, głównie własnych, ale i narzuconych przez inne osoby, myślokształtów cudzych.
 14. Sieci popodwieszane na bąbelkach (dość częste w odczytach) – przyjmowane lekarstwa, efekty przeprowadzanych kuracji zdrowotnych, ale również przyjmowane używki wszelkiego typu, nałogi.
 15. Zasłony z białka – blokady energetyczne.
 16. Wzory na białku o regularnych kształtach np. kwadratów, trójkątów – matryce energetyczne lub kody energetyczne.
 17. Plątanina licznych wzorów, nieregularna – problemy, jakie odczuwa w swoim życiu osoba oczyszczana, natłok odczuwanych wyzwań z którymi się mierzy; ta manifestacja jest dość charakterystyczna przy pierwszych oczyszczaniach jajem, na etapie usuwania tych kłopotów. Liczne nitki odchodzące od żółtka – plotki ze strony innych, które ranią i nie pozwalają się rozwinąć. Oczyszczanie należy w takiej sytuacji powtórzyć.
 18. Plamy zgęstniałej materii na białku – zazdrość i zawiść, kierowane ze strony innych w odniesieniu do osoby oczyszczanej, ale i o zazdrość osoby oczyszczanej o innych.
 19. Coś na kształt małych larw, widocznych w białku lub żółtku – larwy astralne.
 20. Symbole wijące się w białku lub żółtku, przypominające robale – pasożyty energetyczne.
 21. Żółtko otaczają pęcherzyki powietrza lub samo żółtko wystrzeliwuje w górę po rozbiciu jajka – to znak zbyt dużej energii w obrębie osoby oczyszczanej, która powodować może przemęczenie, wyczerpanie, apatię, brak ochoty lub siły na działanie. Skutkiem tej nadmiernej energii mogą być również zawroty głowy lub bóle głowy.
 22. Kolce skierowane w dół w żółtku - dużo gniewu lub żalu, które osoba oczyszczana trzymała w sobie i czemu nie pozwoliła odejść. Białe aureole otaczające żółtko – zbyt duża impulsywność w działaniach, zbyt szybko i bez namysłu podejmowane decyzje. Ciemna biel białka wokół żółtka – strach i lęki osoby oczyszczanej, potrzeba jej więcej pewności siebie.
 23. Czerwone lub czarne plamki na żółtku – to może być ostrzeżenie, ale i zwrócenie uwagi na chorobę, rozwijającą się w ciele. Figurki zwinięte w żółtku – także znak ostrzegający o rozwijającej się chorobie, tu warto bez zwłoki przeprowadzić badania kontrolne.
 24. Postać przypominająca osobę w żółtku – zazdrosna osoba lub zawiść ze strony otoczenia, zwracaj uwagę na relacje. Szczupła twarz nawiązuje do mężczyzny, okrągła do kobiety. Oczy widoczne w żółtku – zazdrość z czyjejś strony, osoba oczyszczana może odczuwać dyskomfort, czując się obserwowana lub blokowana przez kogoś. Kształty pajęczyny w żółtku – zazdrość ze strony wielu osób, a nawet ich zamiar pokrzyżowania planów zawodowych lub osobistych osoby oczyszczanej.
 25. Zwierzę lub przedmiot w żółtku – nawiązanie do snów oraz aktualnego problemu w życiu. Figury geometryczne w żółtku - trójkąty nawiązują do kłamstw lub przewin osoby oczyszczanej, kwadraty dają wskazówkę, by iść do przodu i zapomnieć o przeszłości. Kwiaty w żółtku – pozytywny znak, mówiący że znikają negatywne energie i nadchodzą dobre czasy.
 26. Spiczaste obrazy w kształcie igieł lub paznokci – może nawiązywać do działań czarno-magicznych, rzuconych przez zazdrosne osoby. Żółtko o symbolu ptaka: sępa, sowy lub wrony – rzucone magiczne zaklęcie; należy przeprowadzić kolejne oczyszczanie dla uwolnienia się od czarnej magii.
 27. Mętne żółtko, o ciemnym kolorze, czarnym lub szarym – złe oko, skutek działań magicznych.
 28. Jeśli po rozbiciu jajka, żółtko zamiast opadać pozostaje na środku lub unosi się do góry – zaklęcia magiczne, które ktoś wysyła w kierunku osoby oczyszczanej.
 29. Żółtko wyglądające jak ugotowane, białko bardzo białe - energia ujemna, w tym czary czarnej magii, otaczającej oczyszczaną osobę. Dla usunięcia tych wpływów oczyszczanie należy powtórzyć kilka razy.
 30. Chmury w żółtku - problemy emocjonalne, które wpływają na relacje z innymi ludźmi.
 31. Krew, piórka a nawet pazurki lub ich części w przestrzeni jajka to oznaka zadanej klątwy. Krew w wodzie w żółtku lub dziwny zapach wody – osoba oczyszczana otoczona jest przez negatywne energie, oczyszczanie należy powtórzyć.
 32. Czysta woda po rozbiciu jajka – spokój energetyczny, nie ma wokół negatywnych energii.
 33. Mnogość pęcherzyków otaczających żółtko – opiekunowie duchowi czuwają i strzegą osoby oczyszczanej.

Autor: Agnieszka Wykrota - Przysiwek

 

 

 

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron