Moc energii

 

Energią jest wszystko wokół nas. To pewne uproszczenie, ale na poziomie fizyki kwantowej tak wygląda Wszechświat. Energia nie zna granic ani przestrzeni, nie zna różnicy pomiędzy tym co było, co jest i tym, co będzie. Specjalizacja w pracy z energią jest dla mnie pomostem do skutecznego wspierania ludzi całego globu, prowadzenia mega-procesów uzdrawiania dusz, a także ciała, przeszłych wcieleń, uwalniania szkodliwych wzorców podświadomości, programów rodowych z przełomów pokoleń, oczyszczania przestrzeni. Wszak wszystko jest formą energii …

 • Test: Czy kierujesz się na co dzień głosem intuicji?

   

  Sprawdź, czy i jak bardzo kierujesz się głosem intuicji. Ten test może pomóc ci zrozumieć, jakie masz naturalne dary oraz w jakim zakresie korzystasz ze swoich naturalnych mocy i osobistego potencjału. Wielu odkryć Ci życzę :)

 • Złe oko, niszcząca siła zazdrosnego spojrzenia.

   

  „Złe oko” to pojęcie znane od wieków w wielu kulturach na całym świecie, które ma swoje korzenie prawdopodobnie w odległej w starożytności. „Złe oko” jest jednym z najstarszych i najbardziej rozpowszechnionych przekonań ludowych, a jego ślady można znaleźć w starożytnym Egipcie, Grecji, Rzymie oraz wśród innych kultur śródziemnomorskich, w kulturach Bliskiego Wschodu i latynoamerykańskich. Uznaje się, że złe oko jest negatywnym zaklęciem rzucanym, często nieświadomie, przez zazdrosną lub zawistną osobę. Od tysięcy lat wierzono, że zazdrość i zawistne spojrzenie, mogą sprowadzić nieszczęście, chorobę, a nawet nieszczęśliwe wypadki na człowieka, którego to krzywe spojrzenie dotknęło.

 • Poranne rytuały, które odmienią twój dzień

   

  Każdy nowy dzień daje ci niepowtarzalną szansę na nowy początek, na odświeżenie twoich celów i aspiracji. To, jak rozpoczynasz twój dzień, ma ogromny wpływ na to, jakie będzie twoje nastawienie i efektywność przez resztę dnia. Wprowadzenie konkretnych porannych rytuałów może przynieść pozytywną zmianę w twoim życiu, zarówno osobistym, jak i zawodowym. Oto kilka inspirujących rytuałów porannych, które mogą całkowicie odmienić twój dzień.

 • Zwierzęta mocy, opiekunowie i nauczyciele

   

  Czy wiesz, że każdy z nas ma zwierzę mocy, które może obdarzyć mocą, ochroną i mądrością? 🐺🦅🐻🐬 A gdybyś wiedział, że wraz z rozwojem duchowym przybywa wspierających ciebie zwierząt mocy...? Gdybyś mógł korzystać z ich wsparcia i ochrony, to byłaby to niezwykła możliwość, prawda...? Zwierzęta mocy to duchowi przewodnicy, którzy pomagają rozumieć głębsze aspekty życia i nas samych. Mogą to być zwierzęta, z którymi czujemy szczególną więź, które pojawiają się w snach lub medytacjach, oferując przesłania i wskazówki. 🐺🦅🐻🐬

 • Jak EFT wspiera w uwolnieniu depresji i lęku?

   

  Pracując tą metodą jedna sesja wystarczyła, by uwolnić u mojej klientki problemy z pamięcią, u innej bezsenność na którą cierpiała od 40-u (!) lat; a u jeszcze kolejnej osoby bóle migrenowe, na które cierpiała nieprzerwanie od 20-u (!) lat. U młodego mężczyzny w trakcie kilku sesji uwolniony został nałóg alkoholowy, a u innego kompulsywne zachowania, które towarzyszyły mu od dziecka. Ta wwyjątkowa metoda to EFT, zwane opukiwaniem.

   

 • Spętanie, które parzy ręce i duszę

   

  Dzisiaj kolejna osoba zwróciła się do mnie z pytaniem o przyszłość swojej relacji po tym, jak zleciła u kogoś rytuał spętania miłosnego na byłej partnerce. Innym razem osoba z pewnej dużej grupy na której jestem ekspertką, opisała mi jak w odpowiedzi na post w którym żaliła się na spętanie przez partnera, zaczęła otrzymywać pytania, jak takie spętanie miłosne zrobić i u kogo…?! Naprawdę…? Ludzie ludziom wciąż robią takie rzeczy…? Są w stanie wydać na te czarnomagiczne rytuały tysiące złotych, by zniewolić ukochaną osobę? By nałożyć na siebie karmiczne obciążenia na to życie i każde kolejne, dopóki nie zjawi się ktoś, kto będzie miał moc i wolę, by te ograniczenia zdjąć? Czym jest spętanie energetyczne, o którym piszę? Rytuałem czarnej magii, który ma na celu związać ze sobą dwoje ludzi, bez względu na to, czy obydwoje tego chcą, czy nie. Najczęściej chodzi o spętanie miłosne, kiedy np. jedna osoba odchodzi lub w relacji nie dzieje się dobrze etc., a jedna z osób chce zatrzymać przy sobie drugą za wszelką cenę. Czy to się opłaca? Z całą pewnością nie i wyjaśnię dokładnie, dlaczego nie.

   

 • Tapping, dobry na wszystko

   

  Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zmieniłoby się twoje życie, gdybyś wiedział jak sobie poradzić, kiedy dopadają ciebie fizyczne bóle, ogarniają negatywne myśli, piętrzą się problemy albo nic nie idzie zgodnie z planem…? O ile szczęśliwsze byłoby twoje życie, gdybyś znał sposób, by uzdrowić siebie i bliskich, uwolnić problemy i osiągać sukcesy, do których masz prawo…? Nauczę ciebie tego sposobu, jeśli chcesz budować szczęśliwe życie. Bez względu na to, czy znasz już jakieś metody pracy w rozwoju osobistym czy to dla ciebie pierwsze takie doświadczenie – na szkoleniu z tappingu pokażę ci krok po kroku, jak można pomagać sobie i...

 • Matryca energetyczna a zapis przeznaczenia

   

  Matryca energetyczna to wyjątkowa przestrzeń – pole, w którym zapisane są wszystkie informacje pola morfogenetycznego, wzorce energetyczne dotyczące nas samych, ale i te które wpływają na nas z powodu uwarunkowań rodzinnych, genetycznych, rodowych i po przodkach. Zdaniem wielu, chodzi o zdolność każdego organizmu do przekazywania pamięci o powtarzających się zdarzeniach, poprzez zapisywanie ich w polu morfogenetycznym - a następnie przekazywanie tej informacji potomkom i innym żywym organizmom, co dzieje się poprzez aktywny kontakt z ich polami.

 • Podczepy, dlaczego mogą być groźne?

   

  Bardzo często otrzymuję od klientów pytania o podczepy, skąd ich obecnie aż tyle. Odpowiem ogólnie i nie jest to wiedza książkowa, a moja własna oparta na obserwacji, doświadczeniu i pracy z wieloma osobami, związanej m.in. z oczyszczaniem energetyki, czakr, oczyszczaniem wcieleń, rodów i uzdrawianiem duszy.

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron