Analiza relacji partnerskiej lub osobistej

Chcesz wiedzieć, z jakiego powodu spotkałaś na swojej życiowej drodze tą konkretną osobę…? Partnera, przyjaciółkę, mamę, szefa w pracy, złośliwego sąsiada, ukochane dziecko…? A może nielojalną znajomą lub siostrę, z którą trudno ci się porozumieć…? Który raz się spotykacie na przestrzeni wcieleń i jak bardzo ta relacja jest karmiczną? Gdzie wcześniej spotkaliście się, jako kto dokładnie oraz w jakich okolicznościach? Chcesz poznać, jakie karmiczne doświadczenia was łączą, jakie lekcje macie do przerobienia, co stoi za zachowaniem danej osoby wobec ciebie? Ta obszerna, kompletna analiza relacji partnerskiej jest zatem przeznaczona dla ciebie.

„Wow, jaki dokładny opis relacji. Jeszcze nigdy nie miałam okazji czytać tak dokładnej analizy. Z pewnością będzie to dla mnie bardzo pomocne” – to dzisiejsza reakcja mojej klientki Edyty na przesłaną jej analizę relacji z kimś dla niej ważnym na płaszczyźnie zawodowej. Tak, przygotowywane przeze mnie analizy, poparte doświadczeniem, empatią i darem jasnowidzenia, przynoszą wyjątkowe wglądy i mogą być dla ciebie źródłem inspirujących odkryć i wsparciem w zrozumieniu danej relacji.

Przygotowywana przeze mnie szczegółowa analiza relacji opiera się na trzech filarach: analizie i opisie wspólnych wcieleń; obszernej analizie numerologicznej oraz odczycie z kart dotyczącym przyszłości relacji. Plus zawiera odczyt przepływu energii, stopnia pokrewieństwa i porozumienia duchowego, poziom i charakter wzajemnych wibracji etc. Jak wygląda przepływ energii pomiędzy wami, a jak poziom znajomości dusz, wibracji bratnich dusz lub bliźniaczego płomienia…? Analiza wcieleń odsłoni to, co łączyło was w przeszłości na płaszczyźnie karmicznej. Zdarza się, że wspólnych wcieleń dwóch osób na przełomie tysiącleci było wiele, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt - w takich sytuacjach skupiam się na tych najważniejszych, dotyczących informacji co do właściwego przepracowania lekcji i doświadczeń, wybranych przez twoją duszę na aktualną linię twojego życia. To wyjątkowa, zaskakująca, a często zachwycająca lektura, w której odnajdziesz siebie i odpowiedzi na wiele pytań, które sam sobie zadajesz w odniesieniu do określonej relacji.

Analiza numerologiczna obejmuje odniesienie do relacji opartej o wibracje Drogi Życia obydwu osób, z uwzględnieniem informacji karmicznych, zapisanych w dacie urodzenia. To również miejsce na informację, jak bardzo wasze wibracje numerologiczne współgrają ze sobą, co was łączy, a nad czym warto popracować, by was nie dzieliło. O czym mówią liczby długów karmicznych, zawarte w waszych danych urodzeniowych i jak sobie z nimi poradzić? W której części swojego życia możesz mierzyć się z określonymi wyzwaniami, kiedy pojawić się mogą punkty zwrotne? Odpowiedzi znajdziesz w tej części analizy relacji partnerskiej.

Dokument zawiera również dodatkowo odczyt kart, dotyczący przyszłości relacji, waszego wzajemnego podejścia do siebie, mocnych stron oraz wyzwań, jakie mogą się pojawić na waszej drodze. Odczyt jest oparty zarówno o karty tarota, jak i karty lenormand.

Analiza, która jest obszernym wielostronicowym opracowaniem, odpowie tobie na pytanie o charakter danej relacji, i to na różnych jej płaszczyznach. Bo z jakiegoś powodu spotkaliście się tu i teraz, macie coś do przerobienia lub uwolnienia, może do akceptacji albo zrozumienia, a może do otwarcia się na wybór swojej duszy i wyniesienie z tego maksymalnej mocy i mądrości. Świadomość tych wspólnych doświadczeń otworzy ciebie również na zrozumienie, czemu spotykacie się w takiej a nie innej sytuacji, czemu jest wam „pisana” miłość lub inne uczucia, czemu łączy was pasja lub czemu reagujecie na siebie alergicznie. Przy wielu dokonywanych odczytach potwierdzam pewną prawidłowość w wyrównaniu przepływu energii w danej relacji, co jest oparte o podobne doświadczenia dwóch osób, ale występujących w różnych rolach, w zależności od inkarnacji. W praktyce oznacza to, że np. ten kto dzisiaj jest porzuconym kiedyś sam porzucił tą drugą osobę (mógł to być zupełnie innych charakter relacji i przestrzeń np. kiedyś porzucone dziecko dzisiaj jest partnerem, który porzucił), dzisiaj przeżywający stratę kiedyś sam był źródłem przeżywania straty tej drugiej osoby (np. przedwczesne odejście, strata materialna jak kradzież etc.), a ten kto w tym życiu wziął na siebie rolę „ofiary” danej osoby, prawdopodobnie kiedyś był jej „oprawcą”. To nie wiedza książkowa, a wyniesiona z praktyki - potwierdzam ją niemal każdorazowo, czytając wcielenia, a nawet sprawdzając, czy jeszcze kiedyś spotkacie się w przyszłości… Wszystko służy wyrównaniu przepływu energii, a przede wszystkim temu, by dusza mogła rozwijać się i wzrastać, doświadczając wszystkiego, także na zasadzie wzajemności. Kiedy pojmiesz te lekcje - przejdziesz przez nie z większą łatwością i płynnością, co pozwoli je uwolnić z twojego życia i otworzyć się na to, co dobre i najlepsze.

W ramach analizy relacji otrzymasz:

  • Odczyt przepływu energii, stopnia pokrewieństwa i porozumienia duchowego, poziom i charakter wzajemnych wibracji, stopień potencjalnej bratniej duszy lub bliźniaczego płomienia etc.;
  • Odczyt wspólnych wcieleń, najważniejszych na drodze rozwoju relacji wraz z nawiązaniem do charakteru misji w poszczególnych wcieleniach i wspólnymi lekcjami;
  • Opracowanie numerologiczne, dotyczące obydwu osób w tej relacji i dopasowania pod kątem numerologicznym;
  • Odczyt kart tarota i lenormand, dotyczący przyszłości relacji, wraz z radami od kart.

Czas oczekiwania na analizę: do jedenastu dni roboczych.

Agnieszka Wykrota – Przysiwek

Medium, Jasnowidz, Terapeutka Uzdrawiania Komórkowego i Uzdrawiania Duszy

Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron