Jak dobrze rozwój duchowy wpływa na relacje z dziećmi i zwierzętami.

„Zwierzęta wyczuwają dobrego człowieka”, kojarzycie takie powiedzenie? Dzisiaj wiemy, że to może nawet nie kwestia przysłowiowej „dobroci”, a wyczuwanych przez zwierzęta energii w aurze człowieka. Im wyższa czystość aury i wyższy poziom energii, tym wyższe wibracje osobiste, a to z kolei najczęściej jest poprzedzane rozwojem duchowym i osobistym. Małe dzieci, a także zwierzęta tą czystość, świetlistość aury czują i widzą, i niemal lgną do ludzi, którzy takimi emanują. Zarówno małe dzieci, jak i zwierzęta, są najbardziej wiarygodnym, czystym i niezakłóconym, wyjątkowym wskaźnikiem poziomu energii, bo działają zgodnie z naturalną wrażliwością, bez wpływów zewnętrznych, bez życzeniowości, według autentycznych odczuć. Rozwój duchowy i potencjał wysokich wibracji człowieka może zatem wpłynąć zaskakująco korzystnie na interakcje z małymi dziećmi i zwierzętami, o czym piszę w przykładach poniżej.
 
1. Wzrost empatii i intuicji: Rozwój duchowy często wiąże się ze zwiększoną empatią i intuicją. To może ułatwić zrozumienie potrzeb i emocji małych dzieci oraz zwierząt, które komunikują się głównie na poziomie niewerbalnym.
 
2. Spokojniejsza i bardziej uważna obecność: Ludzie na ścieżce duchowej często charakteryzują się większym spokojem i uważnością. Zwierzęta i małe dzieci są bardzo wrażliwe na energię i stan emocjonalny ludzi wokół nich, więc mogą lepiej reagować na kogoś, kto emanuje spokojem i stabilnością.
 
3. Głębsza więź i komunikacja: Rozwój duchowy może prowadzić do głębszego połączenia ze wszystkimi formami życia, w tym z dziećmi, a także zwierzętami. Taka więź może przekładać się na lepszą komunikację i zrozumienie wzajemnych potrzeb.
 
4. Zwiększona cierpliwość: Dzieci i zwierzęta wymagają często zachowania dużego spokoju ze strony dorosłych. Dążenie do równowagi duchowej może pomóc w rozwoju cierpliwości i zrozumienia, co jest kluczowe w budowaniu zdrowych relacji.
 
5. Pozbawiona ocen akceptacja: Dzieci i zwierzęta żyją w sposób bardzo autentyczny i naturalny. Rozwój duchowy często obejmuje naukę akceptacji, bez oceniania i bez krytykowania, co może pomóc w nawiązaniu bardziej autentycznej i bezwarunkowej relacji.
 
6. Uczucie połączenia z wszystkimi istotami czującymi: W miarę zagłębiania się w duchowość, można doświadczać poczucia jedności ze wszystkim, co żyje i czuje. To poczucie jedności może prowadzić do głębszego szacunku i troski o dobrostan małych dzieci oraz zwierząt.
 
7. Łagodzenie stresu i napięć: Obecność zwierząt i małych dzieci często łagodzi stres i przynosi radość. Osoby rozwijające się duchowo mogą być bardziej otwarte na te pozytywne aspekty ich obecności, co wzmacnia wzajemne pozytywne oddziaływanie.
 
Rozwój duchowy może znacząco wpływać na relacje z małymi dziećmi i zwierzętami, także dlatego że prowadzi do głębszego połączenia i zrozumienia niewerbalnych form komunikacji. Małe dzieci, podobnie jak zwierzęta domowe, w doskonały sposób wyczuwają zmiany energii otoczenia. Mam na to wiele przykładów, kiedy po sesjach oczyszczania energetyki, czy procesach uzdrawiania duszy, klienci pisali, że nagle zaczęły łasić się do nich koty, które dotychczas chowały się przed nimi i nie pozwalały wziąć siebie na ręce. Podobnie z psami, które często pojawiają się przy nogach właścicieli, ale dopiero po etapie kompletnego oczyszczenia, kiedy już nie ma tego, co obciążające. Uczestnicy prowadzonych przeze mnie warsztatów praktykowania działań z energią także opowiadają, jak wraz z ich rozwojem duchowym i wzrostem osobistych wibracji, zauważają doskonały kontakt z małymi dziećmi, i zwierzętami. Zatem korzystaj ze swojego potencjału wysokich wibracji także w przestrzeni połączenia i łatwego rozumienia potrzeb tych, którzy od człowieka w dużej mierze zależą, i którzy na człowieku polegają, nie tylko o tej porze roku.
 
Autor: Agnieszka Wykrota – Przysiwek
Neurocoach, Ekspertka Psychoimmunologii i Medycyny Energetycznej
 
⏳⌛️⏳
fot. internet
Dodaj komentarz
Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron