Oczyszczanie jajkiem w trakcie snu.

Oczyszczanie jajem to jeden z ważniejszych rytuałów oczyszczających w słowiańskiej tradycji, o którym wiedzę przekazywano od przodków i to od wielu stuleci, z pokolenia na pokolenie. Ma oparcie w magii ludowej, a jego moc leżała nie tylko w prostocie oraz powszechności produktów potrzebnych do jego wykonania, bo przecież świeże jajko i czysta woda były dostępne w każdym gospodarstwie. Tu chodziło jednak o coś więcej, głównie o moc oddziaływania i symbolikę jajka, powiązanego z mocą życia. Jajko niesie w sobie mistyczny zalążek życia, jest początkiem i przejawem ciągłości istnienia. Każdy słyszał o odwiecznym dylemacie, co było pierwsze, jajko czy kura… Pół żartem pół serio, ale jest to odzwierciedlenie cyklu i koła życia, którego jesteśmy świadkami. Jako manifestacja życia, jajko stanowi także nierozerwalną więź i połączenie tego co wewnątrz, z tym co na zewnątrz.

Teksty mojego autorstwa można udostępniać wyłącznie poprzez stronę www.doktoraniol.com podając źródło i Autora artykułu, (w przeciwnym razie obowiązuje klauzula wymiany energetycznej = zwrotu energii na moją korzyść, na warunkach ustalonych przeze mnie, w zgodzie z prawami Uniwersum).

Jednym z najprostszych sposobów na bieżące, często profilaktyczne energetyczne oczyszczenie, jest oczyszczanie jajkiem na noc, czyli w trakcie snu. Można je przeprowadzić samodzielnie, a także w ramach wspomnianej już profilaktyki, dla zachowania higieny energetycznej i mentalnej. Działamy tu bez fizycznej styczności z jajkiem, a poprzez osobiste pole energetyczne. Bieżące oczyszczanie energetyczne ze względu na fakt, iż przy systematycznym działaniu, w ten sposób można ograniczyć aktualne obciążenia, a nawet niespokojne sny, lęki, emocje. Z doświadczenia i obserwacji wiem, że zdjęcie cięższych energetycznych obciążeń, typu urok, podczepy lub klątwy, wymagało by dużo sumiennej i długotrwałej praktyki. Doraźnie metoda ta jednak przynosi emocjonalną ulgę i pomaga wskazać, jakie obciążenia znajdują się w osobistej przestrzeni, i czy w ogóle takie są. W taki sam sposób można oczyszczać energię miejsc.

Do wykonania tego oczyszczenia potrzebujemy:

  • jajko, świeże i najlepiej wiejskie,
  • przezroczystą szklankę, gładkie jasne szkło, bez załamań (może być jasny słoik, ale nie kieliszek),
  • białą świecę, ewentualnie podgrzewacz tzw. tealight;
  • sól

 

Działanie:

  1. Jajko wyjmujemy z lodówki na około pół godziny przed działaniem, tak by osiągnęło temperaturę pokojową.
  2. Zapalamy świecę w pomieszczeniu dla oczyszczenia przestrzeni i właściwej jej energetyzacji, także oczyszczenia ze szkodliwych jonów dodatnich.
  3. Wlewamy do szklanki chłodną wodę, do 2/3 jej wysokości. Woda nie powinna być ani zbyt zimna, ani za gorąca.
  4. Jajko wbijamy do szklanki z wodą, wypowiadając przy tym 3 razy:

"Wyszła negatywna energia, wyszedł problem, wyszło to co złe. Wolna(y) jestem(ś). Stwórco, spraw aby już nigdy nie gościło w… (imię i nazwisko, data urodzenia) nic prócz czystości, prawdy i siły!”.

Jeśli ktoś zwraca się do Najwyższego w inny sposób, może użyć własnego określenia (Bóg, Ojciec, Absolut, Wszechświat…).5.

5. Jajko wbijamy całe, uważając przy tym aby go nie rozlać, powinno być zwarte.

Jeśli podczas wbijania do szklanki jajko się rozleje lub np. wypadnie z ręki i rozbije się, natychmiast trzeba zebrać wszystko i usunąć (zakopać w ziemi poza miejscem zamieszkania lub spuścić z wodą w toalecie jeśli jest kanalizacja miejska), wypowiadając słowa; „Precz siło nieczysta!”.

6. Szklankę z jajkiem powoli i spokojnie stawiamy na szafce nocnej lub w innym miejscu przy łóżku, u wezgłowia śpiącej osoby. Robimy to na tyle wolno, by nie naruszyć struktury jajka. Szklanka z jajkiem zostaje w tym miejscu na całą noc.

7. Rano wylewamy całość bądź do toalety (jeśli ktoś korzysta z kanalizacji miejskiej) lub zakopujemy w ziemi, ale poza miejscem zamieszkania, powtarzając trzykrotnie: „Precz, siło nieczysta!”.

Można dla własnej obserwacji przed wylaniem jajka zrobić jego zdjęcie, by móc przeanalizować jakie informacje ze sobą niesie. Zdjęcie powinno być zrobione na jednolitym najlepiej ciemnym tle, z przodu szklanki, z tyłu i od góry. Jeśli ktoś przeprowadza kilkudniowy proces oczyszczania, zdjęcia można zrobić po pierwszej nocy i po ostatniej, dla porównania jak wiele obciążeń zostało usuniętych.

8. Szklankę należy umyć wodzie z solą i na 24 godziny zostawić na parapecie, wystawioną na działanie światła słonecznego i księżycowego. Potem można jej używać, chociaż osobiście polecam pozostawić tą szklankę do działań rytualnych i nie używać jej później np do picia herbaty.

9. Rytuał oczyszczania jajkiem na noc powinien być powtórzony co najmniej trzy noce z rzędu. Jeśli struktura jaja jest wciąż zakłócona, to wydłużamy działanie do siedmiu kolejnych nocy, po czym robimy przerwę.

Analizując strukturę jajka po nocnym odpoczynku warto pamiętać, że żółtko symbolizuje wnętrze, zaś białko wszelkie wpływy zewnętrzne. Jeśli więc z białka wychodzą nitki, pasma, tworzy się kożuch – to jest to wskazówka, jak wiele negatywnych czynników zewnętrznych zakłóca energetykę człowieka. Pokażą się tu i wampiry energetyczne, podczepy, blokady, a także ciemne energie i byty oraz dusze przebywające w otoczeniu człowieka. Z kolei jeśli biało jest czyste, zaś z samego żółtka wychodzą macki, nitki i pną się do góry lub rozlewają - to pokazuje stan wnętrza człowieka, jego emocje, lęki, obawy lub sny, a nawet choroby. Bywa, że jajko po oczyszczaniu wygląda naprawdę paskudnie, niekiedy potrafi się rozlać albo pojawiają się krwiste plamy lub znaki na samym żółtku. To wszystko ma znaczenie i wiele mówi o bieżących problemach oraz wyzwaniach.

W podobny sposób można oczyszczać konkretne miejsce np takie, w którym człowiek czuje się wyjątkowo zmęczony, czuje negatywną atmosferę lub ma wrażenie, że w tym konkretnym miejscu coś działa obciążająco.

Na zdjęciach widać jajka – po lewej jajko na dzień przed prowadzonym przeze mnie oczyszczaniem nieruchomości i po prawej drugie, dzień po oczyszczeniu. Oczyszczanie było prowadzone moimi autorskimi metodami poprzez pracę z energię przestrzeni, natomiast jajko odzwierciedla przebieg działań. Spójrzcie, jak widoczne są te efekty w przestrzeni jajka. Proces harmonizowania energii w tej przestrzeni trwał jeszcze jakiś czas po działaniach oczyszczających, ale różnica była odczuwalna od razu przez mieszkańców. A w nieruchomości poza uwięzionymi duszami, chował się także byt demoniczny, co wpływało destrukcyjnie na wszystkich domowników, narastały kłótnie, wzajemne pretensje, żale i niechęć, widać to na pierwszym jajku. Po oczyszczaniu u domowników powrócił spokojny sen i odczuli lekkość oraz wewnętrzny spokój.

Autor: Agnieszka Wykrota-PrzysiwekZdjęcia robione przez Klienta

Doktor | Anioł - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron